i just wanna see you strip;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


i just wanna see you strip;;
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
Къщата на Дейвид  Bg_top_logo3
BGtop
Latest topics
» Търся си...[брат/сестра; съквартирант; гадже....]
Къщата на Дейвид  EmptyПон Сеп 12, 2011 10:10 pm by Натали

» Вашите банери
Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 22, 2011 9:25 am by Брандън Борн

» Силвър Бристоу
Къщата на Дейвид  EmptyЧет Юли 14, 2011 6:57 pm by Силвър Уинчестър

» Flood
Къщата на Дейвид  EmptyСря Юли 13, 2011 7:27 am by Брандън Борн

» Другарче за РП
Къщата на Дейвид  EmptyЧет Юли 07, 2011 8:59 am by Виктория Стоунър

» Кевин Мейкър
Къщата на Дейвид  EmptyВто Юли 05, 2011 5:18 pm by Izzy

» Площада
Къщата на Дейвид  EmptyВто Юли 05, 2011 2:21 pm by Брандън Борн

» По брега
Къщата на Дейвид  EmptyВто Юли 05, 2011 8:45 am by Tamara Riley

»  Предложения за аватар на месец юли
Къщата на Дейвид  EmptyВто Юли 05, 2011 8:25 am by Брандън Борн

Статистика
Имаме 39 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Cooper

Нашите потребители са написали 946 мнения in 173 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Нед Апр 02, 2017 8:02 am
Масов РоуПлей
Къщата на Дейвид  4904496929c7118bc1c9

 

 Къщата на Дейвид

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПон Юни 27, 2011 5:53 pm

Къщата отвън
Къщата на Дейвид  Open-House-by-Jonathon-Segal-21-496x330

Хола
Къщата на Дейвид  Open-House-by-Jonathon-Segal-8-496x330

Кухнята
Къщата на Дейвид  Open-House-by-Jonathon-Segal-10-496x330

Спалнята
Къщата на Дейвид  11-496x327

Двора
Къщата на Дейвид  Open-House-by-Jonathon-Segal-9-496x356

Баня
Къщата на Дейвид  BIG_IMG_1248766974123

Салона за танци
Къщата на Дейвид  1
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 2:12 pm

С Брук тръгнахме от тях , не след дълго вече бяхме в къщи.
- Настанявай се както ти е удобно. - казах й усмихвайки се.
- Аз отивам да се преоблека и идвам. - допълних.
Качих се нагоре по стълбите и влязох в моята стая , за да се преоблеча. Отне ми около 2-3 минути и отново слязох долу. Бях облечен с един широк сив анцунг , а нагоре нямах нищо тъй като бях забравил потника си в салона за танци. Минах през кухнята, за да взема две шишенца с вода и слязохме в салона. Като влизахме , аз навих единия си крачол до коляното ( беше ми нещо като навик ) и облякох потника си.
Отидох до лаптопа и пуснах музика.
- Някакви предпочитания за песен ? - попитах я като гледах към нея.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 2:18 pm

Когато пристигнахме у тях,той изтича да се преоблече.Но то едно преобличане дойде с един широк анцунг.А да не говорим,че не беше нито с потник нито с тениска.Огледах го хубаво от глава до пети.О,боже направо ми се подкосиха краката,изглеждаше невероятно.Заведе ме в салона.
-А,не каквото пуснеш.А може ли да питам къде да се преоблека аз?-погледнах го дяволито и усетих как усмивката се разтяга по лицето ми.Аз пак се бях преоблякла,и сега пак щях да го направя.Бях си луда на тема дрехи и преобличане не дрехи.Но пък бях с неудобни дрехи.Нямах търпение да започнем да танцуваме.
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 2:27 pm

- Ами .. можеш да се преоблечеш тук . - казах и я погледнах самодоволно, но не се стърпях и се засмях.
- Шегувам се, ако искаш отиди в хола , последната стая през която минахме. - усмихнах й се.
Брук имаше страхотно тяло дори със дрехи , не можех и да си представя какво щеше да е без тях. Помъчих се да си го представя, но .. се спрях. Бързо се отърсих от мислите си.
Брук тръгна към хола , а аз останах сам в салона. Започнах да танцувам докато я чаках.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 2:38 pm

Той ми каза,че мога да се преоблека и в салона.Няма нищо против,но да се покажа като добро момиче,се запътих към хола.Когато се върнах Дейвид танцуваше вече.Аз отидох до него и целунах го по бузата.
-Е,можа да започваме нали.?-усмихнах се по-дяволито от всякога.Всяка близост с него ме караше да настръхвам цялата.-Надявам се да успеем да го направим.-усмихнах му се и започнах да танцувам,той ме гледаше с такъв интерес.Забелязах,че не откъсва очи от мен.Бях много поласкана.Когато бях готова и му бях показала всичко как изглежда,отидох при него.Хванах го за ръката и започнахме да танцуваме.Сърцето ми туптеше силно от близостта ми с него.Пулсът ми отново се ускори,не от това,че танцувам или нещо друго,а от това,че го усещах толкова близко до мен.След малко спряхме да починем.
-Е как го виждаш,добре ли е?-усмихнах се и го погледнах.Исках да направя толкова неща с него..
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 2:45 pm

Седнахме на едно местенце на пода в салона и спрях музиката , за да се чуваме като говорим.
- Добре е , ти също си много добра. - бях наистина изненадан колко добре се справя.
- Но имам няколко забележки. - засмях се и продължих :
- Имам една идея, но направо ще ти я покажа след мъничко , когато си поема дъх. - отпих от водата си , която беше студена , точно колкото исках.
Всичко изглеждаше различно , когато тя беше наоколо. Дори аз самия ставах различен, по-добър. Тя беше моето двъхновение.

Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 3:02 pm

Когато седнахме не спирах да го гледам.Той влизаше вътре в мен само с поглед.Отпих от своята вода.
-Е,хай покажи ми какво си намислил да правим.-ухилих се дяволито отново.Очаквах да видя какво е намислил.Молех се да е нещо в което има още по-голяма близост помежду ни.Как ми се искаше да го целуна,но нещо ме спираше.Дали когато бях с него се превръщах в съвестно момиче.Той ми действаше...много и аз не знам точно как да го обясня.Бях като в транс,исках да видя това хубаво тяло без дрехи..Много го желаех.
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 6:28 pm

Бях се втренчил в блестящите й зелени очи , когато тя ме помоли да й покажа какво съм намислил. Не възразих и станах от земята, а след това подадох ръка и на нея.
- Само момент. - усмихнах й се весело и отпих за последно вода, но ръката ми беше мокра и без да исках се полях. Свалих потника си и го оставих до лаптопа.
- Ако нямаш нищо против ? .. - попитах я и прокарах лявата си ръка през косата , а дясната беше отпусната до тялото ми. Тя поклати глава в знак , че няма нищо против.
- Значи ето това .. - протегнах ръката си и хванах нейната. Придърпах я към себе си, а след това клекнах долу, прокарах ръцете си по външната страна на краката й, продължих към талията и се изправих. Хванах я здраво и я хвърлих във въздуха. Превъртях се няколко пъти напред и тя падна в ръцете ми. И двамата се вгледахме един в друг , а устните ни бяха на милиметри разстояние. Толкова исках да я целуна , но се спрях.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 7:27 pm

О той ме попита дали имам нещо против да остане гол до кръста.Трябваше да съм луда за да му кажа да се облече,затова кимнах в знак,че нямам нищо против.Той се доближи до мен и започна да ми показва стъпките.И накрая точно да ме целуне и се спря,тогава ми идваше да се разплача.Толкова дълго чаках момчето да направи първата крачка.Винаги аз целувах момчетата никога те мен.Трябваше аз да ги целуна първо за да разберат,че нямам против да ме целуват.И ето ме сега тук с момчето към което имам по-силни чувства от обикновено.Той явно беше решил да я кара бавно и по леко.Аз щях да чакам той да ме целуне.
-Е,сега да започваме със сериозните тренировки и трябва да дигнем леко темпото не мислиш ли?-попитах го ухилена до уши.Исках тази наша близост да остане такава.Но все пак бяха само танци не знаех дали той изпитва същото към мен.
-А да те питам ти харесваш ли си някоя девойка?-попитах го и се засмях леко.
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 7:47 pm

- Точно така. На същото мнение съм и аз. - подсмихнах се.
Сега съжалявах , че не я целунах .. Бяхме толкова близко един до друг , едва ли щях да имам същата възможност отново.
- Като за начало .. искам те да си тук всеки ден около 9 сутринта , ако не ти е проблем разбира се? - попитах малко нахално , но нямаше друг начин.
Беше ми станало горещо от танците и всички движения , затова взех шишето с останалата вода, която беше малко и я излях върху себе си.
Бяха останали няколко капки на дъното и с тях напрсъках Брук , но не беше от голяма полза. Водата беше прекалено малко.
Надявах се да се съгласи да идва в къщи , наистина много я харесвах и се надявах да я спечеля.
- Всъщност , да. Има едно момиче. - погледнах я в очите докато говорех. Тя сигурно дори не осъзнаваше, че става дума за самата нея.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 8:02 pm

-Спокойно,няма проблем.Когато на теб ти е удобно.Е значи приключих ме за днес.-усмихнах се а след това направих тъжна физиономия.Наведох главата си за да не ме види,че съм тъжна,че съм със насълзени очи.Молех се да не ме е видял.Той застана пред мен.Аз потърках очите си,но забравих,че съм с грим и го размазах.Той ме попита какво ми е,но аз не отговорих.
-Утре в 9 часа да съм тук нали?-усмихнах се за да прикрия това,че съм тъжна.Бях осъзнала,че започвам да се влюбвам.Никога не бях допускала някого толкова близко до мен.Беше ме страх,че може да ме нарани.Опитвах да се измъкна от темата,какво ми е.Знаех,че яма да ме остави намира и няма да спре докато не разбере какво ми е.Но какво можех да му кажа,че го харесвам безкрайно много.Че го обичам...
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 8:14 pm

Застанах пред нея , разбрах , че плаче. Обгърнах лицето й с ръце и започнах да бърша сълзите й.
- Няма да те пусна , докато не ми кажеш какво ти е. - погалих я нежно по бузата.
- Красивите момичета не плачат. - усмихнах й се.
Когато я гледах тъжна , аз също се натъжавах. Чудех се с какво съм оплескал нещата този път. Не можах да намеря отговор на въпроса си , докато .. не се сетих за отговора на въпроса ми относно момичето.
Може би тя също изпитваше нещо към мен , но си е помислила , че аз говорех за друго момиче ..
Възползвах се , че отново бяхме близко един до друг и впих устните си в нейните. Беше дълга и страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 8:32 pm

"Красивите момичета не плачат."Ха та нали плачех заради теб глупаче.Усмихнах се на ум.Той изтри сълзите ми.След което ме целуна страстно.Цялата настръхна.Той го направи целуна ме страстно и усетих,че окончателно съм влюбена в него.
-О,боже не очаквах това от теб.Но ми хареса.-доближих се още повече до него и увих ръцете си около врата му и го целунах.Това бяха най-силните ми чувства до сега към момче.Но се радвах,че това е Дейвид.Сега се чудех как да му кажа,че съм влюбена в него..
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 8:42 pm

След тази целувка сякаш нещо ново влезе в мен - може би бях влюбен или нещо такова , не знаех със сигурност. За пръв път изпитвах нещо подобно.
Не исках да бързам преди да бъда напълно сигурен в чувствата си.
- Радвам се , че ти хареса. - усмихнах й се широко - защото на мен също ми хареса. - целунах я отново.
Устните й бяха толкова меки и вкусни .. не можех да им се наситя. Взех я в прегръдките си като краката й бяха около кръста ми и започнахме да се въртим из целия салон.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyПет Юли 01, 2011 9:05 pm

Започнаха толкова страстни целувки.Сърцето ми биеше лудо.Спрях го за малко.
-Ти мислил ли си за сериозна връзка?-попитах аз дяволито ухилена до уши.Започнах да целувам врата му,после се преместих на устните му.Реших,че трябва да съм импулсивна.
-Знаеш ли кой харесвам аз?-попитах го като се ухилих насреща му.Той имаше невероятен поглед.Беше толкова,хипнотизиращ.Не можех да отделя поглед от неговият.Не спирах да го гледам и целувам.Неговите ласки ме обливаха с толкова топлина.Не можех да се разделя с целувките му.
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyСъб Юли 02, 2011 7:58 am

Сериозна връзка? Да, винаги съм искал това, но никога не съм намирал подходящ човек. Но сега мисля , че я открих. Именно Брук.
- Ако връзката ми е с теб , не бих имал нищо против. - прошепнах й на ухо, а след това леко го кризнах.
Тръгнах към една от стените в салона и притиснах тялото й в стената.
- Да видим .. - направих физиономия все едно мисля - Харесваш мен! - казах ухилен самодоволно, накар да не знаех дали е така, просто се надявах.
Бях толкова радостен да я държа в ръцете си, да я галя и целувам. Не исках този момент да свършва.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyСъб Юли 02, 2011 8:12 am

Колко мило той искаше да има връзка с мен или поне аз така си го обяснявах.
-Ами,може и нещо повече да има от това,че те харесвам.-прошепнах дяволито аз.Беше невероятно усещане,да го чувствам толкова близо до мен,и да знам,че и той ме харесва.Това караше сърцето ми да иска да изскочи от гърдите ми.Желаех го толкова много,исках тези целувки,прегръдки и ласки никога да не спират.
-Е,сега съм притисната няма къде да бягам.Какво ще правиш с мен?-ухилих се палаво и отново започнах да го обсипвам с целувки.Целувки който ме радваха толкова много.
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyСъб Юли 02, 2011 8:21 am

- Много бих се радвал ако наистина е повече от харесване. - казах й нежно и отново я целунах.
Сега беше притисната до стената , можех да бъда с нея , да докосвам цялото й тяло .. но не беше редно. Нямаше да е така и този път. Не исках да сметне , че просто искам да спя с нея. Затова , колкото и да я желаех щях да изчакам да мине малко време.
- Като за начало ще си открадна около 2-3-4-5-6-7-8 целувки - засмях се - а после ще си напълня шишенцето с вода или рискувам да умра всеки момент. - казах й като отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyСъб Юли 02, 2011 8:29 am

-О значи ти ще избягаш.Е миличък щом така го искаш.-ухилих се дяволито.С доста усилия се отскубнах от неговата схватка.Но пък бях решила,че ще се забавлявам.Как ми се искаше да му се нахвърля.
-Е,аз ще си ходя щом нямаме друго за вършене.-направих тъжна физиономия.Когато съзрях,че има още вода в шишето ми с вода.Ухилих се дяволито хванах шишето обърнах се и го опръсках целият.Той започна да ме гони из целият салон.
-И да знаеш няма да ме хванеш.-оплезих му се и продължих да бягам.Реших и аз да бъда дяволче.
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyСъб Юли 02, 2011 8:38 am

Целия бях мокър от водата , с която Брук ме напръска. Реших , че няма да й се размине и тръгнах след нея. Мисълта ми беше наистина .. забавна.
- Надявай се да не те хвана .. - извиках й като се скрих зад една стена.
След малко тя мина край мен и аз я хванах силно , взех я на ръце.
- Или лошо ти се пише. - допълних като се смеех дяволито.
Тръгнах към басейна с Брук на ръце. Когато тя го видя започна да вика да я пусна , но не .. това беше моето сладко отмъщение.
След секунда скочих и двамата бяхме в басейна.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyСъб Юли 02, 2011 9:07 am

Ох този дявол.Беше много лош но пък аз нямаше да се дам.Видях как се приближава да ме целуне,но аз се отдръпнах.
-Ха,нати сега.-засмях се палаво.-Ако искаш да си получиш целувката ела и ме хвани.-аз заплувах и точно когато да изляза от басейна нещо ме сграбчи за крака и не ме пускаше.Обърнах се и кой да видя Дейвид не ме пускаше.
-Пусни ме де.-за виках аз.Той ме придърпа към себе си.Беше ме хванал здраво за да не избягам и точно когато да ме целуне аз се гмурнах и избягах отново.Усетих да леко се подразни.Но пък и аз щях да играя докато той не спре и аз не спирам..
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyСъб Юли 02, 2011 9:23 am

Добрее .. тя започна да си играе игрички - окей , нямам против.
Знаех какво точно да направя , винаги върши работа. Излязох на повърхността и си поех въздух, след това отново се гмурнах. Тръгнах след нея, но тя не спираше да бяга. Отпуснах се във водата все едно съм се удавил. Не след дълго тя дойде и започна да ме дърпа , за да ме изкара от басейна. Най-накрая успя , а аз продължавах да се преструвам. Брук започна да ми прави дишане уста в уста и тогава я хванах. Сложих я да легне , а аз бях върху нея, за да не избяга. Целувах я по врата и устните , а ръцете ни бяха сплетени една в друга.
- Сега вече те хванах. - усмихнах се самодоволно и продължих да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyСъб Юли 02, 2011 9:30 am

О,боже той правеше все възможни,бели за да ме хване.Направо ми изкара акъла.Беше като удавен,но пък аз му се хванах.Сега ме беше притиснал нямаше да къде да мръдна.Той ме спипа.
-Ах,ти дявол такъв.-ухилих се палаво отново.-Правиш само глупости.Не можа ли да измислиш нещо друго.Голямо си глупаче.-ухилих му се аз.И го целунах.Имаше страхотно тяло.Да не говорим,че като стоеше върху мен изглеждаше още по секси.Тогава се сетих за нещо.Ухилих се дяволито.
-Е добре предавам се..-той отпусна хватката си и аз се възползвах и промених позициите ни.Сега аз бях отгоре.-Ха сега аз те спипах.-усмихнах се много палаво и започнах да го целува.
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyСъб Юли 02, 2011 9:40 am

Мда .. сега тя беше върху мен като си мислеше , че не мога да мръдна. Но напротив , тя беше лека като перце и съвсем малко ми трябваше , за да се измъкна.
- Момиченце, не си играй с мен. - казах й накъсано докато я целувах.
- Хайде , трябва да се преоблечем иначе ще настинеш и виновния ще съм аз. - засмях се.
Все пак навън валеше и беше студено, а аз ни бях довел до външния басейн за по - бързо. Къде ми беше ума наистина?
Влязохме вътре и отидохме в хола.
- Имаш ли други дрехи .. или да ти дам свои ? - попитах я като не спирах да я гледам в зелените очи.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  EmptyСъб Юли 02, 2011 10:06 am

Ухилих се дяволито и се възползвах от това какво ще ми предложи.
-А..предпочитам да ми дадеш свой дрехи.-ухилих се аз.
-Предложи какво ще правим сега,и без това ни е скучно до колкото виждам.-засмях се и после придобих дяволита усмивка.Ето пак не спирах да се усмихвам когато бях с него.
-Не искаш ли да си играем още?-направих тъжна физиономия,а после и двамата избухнахме в смях.Приближих се до него и го целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Дейвид  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дейвид    Къщата на Дейвид  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Дейвид
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Дейвид
» Къщата на Пейтън
» Къщата на Чейс и Изи
» Къщата на Никол и Брандън..^_^
» Къщата на Натали и Алекс Клийс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i just wanna see you strip;; :: Role Play zone (New York) :: Жилищни квартали-
Идете на: