i just wanna see you strip;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


i just wanna see you strip;;
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
По брега Bg_top_logo3
BGtop
Latest topics
» Търся си...[брат/сестра; съквартирант; гадже....]
По брега EmptyПон Сеп 12, 2011 10:10 pm by Натали

» Вашите банери
По брега EmptyПет Юли 22, 2011 9:25 am by Брандън Борн

» Силвър Бристоу
По брега EmptyЧет Юли 14, 2011 6:57 pm by Силвър Уинчестър

» Flood
По брега EmptyСря Юли 13, 2011 7:27 am by Брандън Борн

» Другарче за РП
По брега EmptyЧет Юли 07, 2011 8:59 am by Виктория Стоунър

» Кевин Мейкър
По брега EmptyВто Юли 05, 2011 5:18 pm by Izzy

» Площада
По брега EmptyВто Юли 05, 2011 2:21 pm by Брандън Борн

» По брега
По брега EmptyВто Юли 05, 2011 8:45 am by Tamara Riley

»  Предложения за аватар на месец юли
По брега EmptyВто Юли 05, 2011 8:25 am by Брандън Борн

Статистика
Имаме 39 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Cooper

Нашите потребители са написали 946 мнения in 173 subjects
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Нед Апр 02, 2017 8:02 am
Масов РоуПлей
По брега 4904496929c7118bc1c9

 

 По брега

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Izzy
Admin
Admin
Izzy


Брой мнения : 133
Join date : 19.04.2011

Character sheet
Име на героя: Изабела Хейл Паркър
Възраст: 19
Стрийт денс група: Necrofear

По брега Empty
ПисанеЗаглавие: По брега   По брега EmptyПон Юли 04, 2011 4:45 pm

Масовият РоуПлей ще се състои тук. Темата ще бъде отключена точно в 20:00.

***********************************************************
По брега Tumblr_ln68rdfog41qi8qfbo1_500
По брега Tumblr_lnrup8lrdR1qhbe80o1_500
Върнете се в началото Go down
https://step-up-rpg-forum.bulgarianforum.net
Картър Джоунс
Necrofear
Necrofear
Картър Джоунс


Брой мнения : 13
Join date : 28.06.2011

Character sheet
Име на героя: Картър Джоунс
Възраст: 21
Стрийт денс група: Necrofear

По брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По брега   По брега EmptyПон Юли 04, 2011 6:25 pm

Дългоочакваната вечер започваше. Макар че слънцето още се виждаше на хоризонта, купонът започваше. Винаги беше така в началото на лятото. Слънцето пече и морето те зове, а момичетата по бельо. Така де, по-скоро по бански ама не ми прозвуча добре. До преди няколко часа дори незнаех че ще има парти и аз бях длъжен да присъствам заради групата си. Понякога наистина съжалявах, че съм се включил в нея. Истината е, че не харесвах повечето членове на Некрофиър, а сега и новият капитан. Ужас.
Щом разбрах се запътих към вкъщи за да се преоблека. Реших да се облека с обикновени дрехи, но преди това трябваше да си взема душ. Още усещах миризмата на застояло от онази стара фабрика. Тогава се сетих и за срещата си с Амелия. Започнах упорито да претърсвам джобовете си за номера й, като най-накрая го открив в задния. Добре, че не бях го изгубил. Набрах номера, но ръцете ми трепереха и натиснах една от цифрите два пъти. Наложи ми се да повторя, но този път го направих по бавно. След секунда се чу свободния звук. Звънеше! Но никой не вдигна, освен гласовата й поща.
- Ъъ здравей - бях притеснен карай че говорих само с телефона й - Знам че днес имахме среща и трябваше да е нещо по-специално, но се надявах да дойдеш с мен на плажа. Има някакво глупаво парти, на което трябва да присъствам.
Спрях за малко и след това продължих.
- Ще те чакам там. Надявам се, че ще дойдеш.
След това затворих и отидох да се приготвя. Не ми отне много време и скоро бях в колата си. Не след дълго бях на плажа. Гледката беше прекрасна. По брега пъплеха онези подобия на хора. Музиката озвучаваше всичко наоколо и се сливаше с тихата песен на вълните. Чайките прелитаха по червеното небе, а слънцето ни гледаше от хоризонта. Това беше точно по залез, когато огнената топка беше напът да се скрие от очите ни и осветяваше всичко в един червеникаво-златист цвят. Чел съм в много книги, че точно по това време се отваря портала между света на живите и света на мъртвите. Няма спор, че тази мисъл беше ужасяваше, но все пак си оставаше едно от най-красивите неща на света.
Върнете се в началото Go down
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

По брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По брега   По брега EmptyПон Юли 04, 2011 6:56 pm

Приготвих се след като затворих телефона,като облякох една красива цветна рокля,оранжево,жълто и леко целено. На вълни обух пантофките си. Взех ключовете за колата си и потеглих към плажа. паркирах близко до плажа,като оставих обувките си и тръгнах по плажа. Кракът ми беше леко овързан,пълнеше се леко с пясък но щях да го сменя после.
Харесваше ми усещането на пясъка беше хубаво. Огледах се за Картър но не го виждах имаше много хора. Най-сетне го видях,той гледаше към морето. Приближих се бавно към него и докоснах рамото му нежно и тихо казах:
-Красиво е нали?
Усмихнах се,когато ме погледна но погледнах напред към морето.
Върнете се в началото Go down
Tamara Riley
Necrofear
Necrofear
Tamara Riley


Брой мнения : 13
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Тамара Райли
Възраст: 22
Стрийт денс група: Necrofear

По брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По брега   По брега EmptyВто Юли 05, 2011 8:45 am

Лятно парти с двете групи? Това си беше самоубийствена мисия.
Но реших да отида,все пак щеше да ми е забавно. Облякох черен бански,а отгоре сложих жълти къси панталони и потниче в същия цвят ,не забравих и любимата си шапка. Взех мотора си за по-лесно,боже колко го обичах този мотор.
След известно време вече бях на плажа където щеше да е партито. Забелязах Картър,кимнах му в знак на здрасти и продължих напред. Имаше разни питиета по масите,а аз както винаги не се сдържах и си взех едно. Облегнах се и започнах да оглеждам прииждащите хора.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





По брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По брега   По брега Empty

Върнете се в началото Go down
 
По брега
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i just wanna see you strip;; :: Role Play zone (New York) :: Плажа-
Идете на: