i just wanna see you strip;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


i just wanna see you strip;;
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
 Дискотека "Romeo" Bg_top_logo3
BGtop
Latest topics
» Търся си...[брат/сестра; съквартирант; гадже....]
 Дискотека "Romeo" EmptyПон Сеп 12, 2011 10:10 pm by Натали

» Вашите банери
 Дискотека "Romeo" EmptyПет Юли 22, 2011 9:25 am by Брандън Борн

» Силвър Бристоу
 Дискотека "Romeo" EmptyЧет Юли 14, 2011 6:57 pm by Силвър Уинчестър

» Flood
 Дискотека "Romeo" EmptyСря Юли 13, 2011 7:27 am by Брандън Борн

» Другарче за РП
 Дискотека "Romeo" EmptyЧет Юли 07, 2011 8:59 am by Виктория Стоунър

» Кевин Мейкър
 Дискотека "Romeo" EmptyВто Юли 05, 2011 5:18 pm by Izzy

» Площада
 Дискотека "Romeo" EmptyВто Юли 05, 2011 2:21 pm by Брандън Борн

» По брега
 Дискотека "Romeo" EmptyВто Юли 05, 2011 8:45 am by Tamara Riley

»  Предложения за аватар на месец юли
 Дискотека "Romeo" EmptyВто Юли 05, 2011 8:25 am by Брандън Борн

Статистика
Имаме 39 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Cooper

Нашите потребители са написали 946 мнения in 173 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Нед Апр 02, 2017 8:02 am
Масов РоуПлей
 Дискотека "Romeo" 4904496929c7118bc1c9

 

  Дискотека "Romeo"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Izzy
Admin
Admin
Izzy


Брой мнения : 133
Join date : 19.04.2011

Character sheet
Име на героя: Изабела Хейл Паркър
Възраст: 19
Стрийт денс група: Necrofear

 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" EmptyНед Юни 19, 2011 2:44 pm

 Дискотека "Romeo" Disco%20club
Върнете се в началото Go down
https://step-up-rpg-forum.bulgarianforum.net
Aлекс Клийс
Necrofear
Necrofear
Aлекс Клийс


Брой мнения : 112
Join date : 20.06.2011

Character sheet
Име на героя: Алекс Клийс
Възраст: 18
Стрийт денс група: Necrofear

 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" EmptyСря Юни 22, 2011 11:12 am

Алекс и Натали бързо успяха да стигнат до дискотека .. "Romeo" или каквато и да бе. По пътя Алекс малко одби, но хубаво, че Нат беше с него, защото.. мда, Ню Йорк беше доста голям град за един карък като Клийс.
- Готов? - промълви тя, като стяха пред дискотеката. Сигурно беше пълна с хора, защото отвън стояха доста хора. Е, дано имаше по-добър план.
- Ако успеем да влезем. - засмя се Алекс, като стоеше до Нат, която повдигна рамене и отиде до охраната. Явно се познаваха, защото веднага след това викна Алекс.
- Доста бързо се оправи с този. Сигурно го познаваш. - каза Клийс, като отидоха до бара и поръча двойно уиски без лед.
Върнете се в началото Go down
Натали
Necrofear
Necrofear
Натали


Брой мнения : 119
Join date : 21.06.2011

Character sheet
Име на героя: Натали, Бфф: Елена Гилбърт
Възраст:
Стрийт денс група:

 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" EmptyСря Юни 22, 2011 11:20 am

- Да често идваме тук на битки - каза му Нат по силно,за да може да я чуе. Отидоха до бара ,а той си порча уиски с лед, а аз се усмихнах лекичко
- За мен една Бира Шон - каза тя на бармана оглеждайки се наоколо за някой познат,но явно тази вечер нямаше никой.Шон й подаде бирата и я попита:
- Ще танцуваш ли?
- Естествено ,познаваш ме не мога на едно място - каза му тя и погледна Алекс
- Е какво мислиш? Това е един от клубовете в който се провеждат битки.- каза му Нат отпивайки от бирата си.
Върнете се в началото Go down
http://skinsbgrpg.bulgarianforum.net/
Aлекс Клийс
Necrofear
Necrofear
Aлекс Клийс


Брой мнения : 112
Join date : 20.06.2011

Character sheet
Име на героя: Алекс Клийс
Възраст: 18
Стрийт денс група: Necrofear

 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" EmptyСря Юни 22, 2011 11:36 am

Aлекс се усмихна, като отпи от уискито и погледна към огромната дискотека, като кимна на Натали, която явно тука идва доста често.
- Е какво мислиш? Това е един от клубовете в който се провеждат битки. - каза с една усмивка и отпи, а Алекс повдигна рамене. Да, очевидно тук се провеждаше нещо такова, беше доста зверско направено, а музиката беше много добра също.
- Много добро местенце, виждам, че тук доста често идваш с бандата. - усмихна се, като допи уискито на екс и започна да си играе с леда вътре.
- Това дори ми напомня на първият ми батъл. Дори да беше на улицата, беше много лоша идея. - засмя се Алекс.
Върнете се в началото Go down
Натали
Necrofear
Necrofear
Натали


Брой мнения : 119
Join date : 21.06.2011

Character sheet
Име на героя: Натали, Бфф: Елена Гилбърт
Възраст:
Стрийт денс група:

 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" EmptyСря Юни 22, 2011 12:08 pm

- Да определено .. - каза му Нат отпивайки отново от бирата си. Все още нямаше нищо интересно на дансинга. За това се облегна на бара поглеждайки Алекс
- Та сега хайде разкажи ми как започна да танцуваш? - попита го тя оглеждайки отново всичко и всички на около. Обичаше да идва тук ,било то да танцува или само да седи и да заяпа хората и да слуша музиката. А Алекс беше найстина приятна компания за седенето и в бара..
Върнете се в началото Go down
http://skinsbgrpg.bulgarianforum.net/
Aлекс Клийс
Necrofear
Necrofear
Aлекс Клийс


Брой мнения : 112
Join date : 20.06.2011

Character sheet
Име на героя: Алекс Клийс
Възраст: 18
Стрийт денс група: Necrofear

 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" EmptyСря Юни 22, 2011 12:36 pm

- Та сега хайде разкажи ми как започна да танцуваш? - попита момичето, като го погледна и отпи от бирата си, а той се замисли.
- Ами .. от както съм се родил музиката беше в мен. Още в сиропиталището си спомням, пускаха да танцуваме някакви глупави .. стъпки, което .. беше много тъпо, само аз стоях в съседната стая и надувах хубавите парчета, като импровизирах. След време семейство ме осинови. Те бяха музиканти и беше доста интересно, имах цяла къща на разположение през цялата година, те ходиха къде ли не, така че .. имах голямата възможност сам да се развивам, заедно с останалите от квартала. И години минаха всъщност. Първата ми битка беше на улицата, когато решиха, че е време да се спретне някой луд купон, да, как едни 15 годишни лапета се напиват и друсат, и решават да се изяснят чрез стрийт битка. Нямаше победител, както обичайно се сбихме много тъпо, освен да завършим в районното. И ето, след една година ме виждаш тук, сам в Ню Йорк. - засмя се Алекс като поръча една бира, за да са на равно с Натали.
- Ами ти? Чу моята история ..- каза Алекс.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Necrofear
Necrofear
Елена Гилбърт


Брой мнения : 6
Join date : 19.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Елена Гилбърт
Възраст:
Стрийт денс група:

 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" EmptyСря Юни 22, 2011 12:52 pm

Истинска сука.Напоследък намирах развлечение единствено в танцуването.Понеже не намерих никой,който да ми е доверен човек се запътих към дискотеката.Там поне почти винаги пускаха яка музика и човек можеше да потанцува спокойно.Пък току-виж съм срещнала и някоя от приятелките ми.
Облякох се и се запътих към дискотека "Romeo".Още с влизането погледа ми се устреми към бара и там видях Нат с някакво момче в гръб,което за сега не можех да позная.Устремих се натам с широка усмивка.
-Здравейте!Как върви,има ли свестна музика на която човек може да потанцува?
Засмях се аз и застанах до Натали.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Натали
Necrofear
Necrofear
Натали


Брой мнения : 119
Join date : 21.06.2011

Character sheet
Име на героя: Натали, Бфф: Елена Гилбърт
Възраст:
Стрийт денс група:

 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" EmptyСря Юни 22, 2011 1:00 pm

- Охо Ел. - каза и Нат и се усмихнах
- Музика винаги е свястна стига да има с кой да танцуваш - каза аз усмихвайки се и отпих от биртата
- Елена това е Алекс, Алекс приятелката ми Елена - Натали ги представи един на друг отпивайки отново от бирата си
Върнете се в началото Go down
http://skinsbgrpg.bulgarianforum.net/
Aлекс Клийс
Necrofear
Necrofear
Aлекс Клийс


Брой мнения : 112
Join date : 20.06.2011

Character sheet
Име на героя: Алекс Клийс
Възраст: 18
Стрийт денс група: Necrofear

 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" EmptyСря Юни 22, 2011 1:17 pm

Алекс се усмихна, като приятелката на Натали седна до тях. Той отпи от туко що подадената бира от сервитьора .. Шон .. или какъвто беше, като слушаше разговора на двете момичета. Той се обърна към тях и повдигна леко бирата.
- Приятно ми е, Елена. - усмихна се момчето, като остави бирата на барплота и се замисли. Ако трябваше щеше да ги остави да си поговорят, но .. за момента щеше да седи просто тук и да не се мярка много много.
- Предполагам и ти си в стрийт бандата, нали? - попита Алекс, като погледна към Елена, която седеше до Натали.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Necrofear
Necrofear
Елена Гилбърт


Брой мнения : 6
Join date : 19.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Елена Гилбърт
Възраст:
Стрийт денс група:

 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" EmptyСря Юни 22, 2011 1:33 pm

Мда бях права.Не познавах момчето до нея.
Все пак се усмихнах и седнах до Нат.Обърнах се към бармана и си поръчах бира като тях.
-И на мен,Алекс.
Погледнах го и му се усмихнах мило.Напоследък доста усмивки раздавах.
-Естествено.Танците са моята страст.При всички ни е така.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Натали
Necrofear
Necrofear
Натали


Брой мнения : 119
Join date : 21.06.2011

Character sheet
Име на героя: Натали, Бфф: Елена Гилбърт
Възраст:
Стрийт денс група:

 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" EmptyЧет Юни 23, 2011 9:25 am

Усмихнах се на Ел,а след това погледнах и Алекс
- Хей готови ли сте за малко танци? - попитах ги поглеждайки ги един по един. Знаех какво ставаше на дансинга,когато двете с Ел се развихрим,а сега и след като Алекс е с нас едва ли някой щеше да ни измести от там . Отпих глътка от бирата си,и свалих якенцето си осатвайки само по потниче.
- Та какво мислите,да им покажем ли как се танцува - казах им аз посочвайки всички ,който се бяха събрали на дансинга. Тази вечер почти нямаше никой ,което бе доста страмнно
Върнете се в началото Go down
http://skinsbgrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





 Дискотека "Romeo" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Romeo"    Дискотека "Romeo" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Romeo"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i just wanna see you strip;; :: Role Play zone (New York) :: Заведения :: Нощен живот-
Идете на: