i just wanna see you strip;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


i just wanna see you strip;;
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
Старата фабрика Bg_top_logo3
BGtop
Latest topics
» Търся си...[брат/сестра; съквартирант; гадже....]
Старата фабрика EmptyПон Сеп 12, 2011 10:10 pm by Натали

» Вашите банери
Старата фабрика EmptyПет Юли 22, 2011 9:25 am by Брандън Борн

» Силвър Бристоу
Старата фабрика EmptyЧет Юли 14, 2011 6:57 pm by Силвър Уинчестър

» Flood
Старата фабрика EmptyСря Юли 13, 2011 7:27 am by Брандън Борн

» Другарче за РП
Старата фабрика EmptyЧет Юли 07, 2011 8:59 am by Виктория Стоунър

» Кевин Мейкър
Старата фабрика EmptyВто Юли 05, 2011 5:18 pm by Izzy

» Площада
Старата фабрика EmptyВто Юли 05, 2011 2:21 pm by Брандън Борн

» По брега
Старата фабрика EmptyВто Юли 05, 2011 8:45 am by Tamara Riley

»  Предложения за аватар на месец юли
Старата фабрика EmptyВто Юли 05, 2011 8:25 am by Брандън Борн

Статистика
Имаме 39 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Cooper

Нашите потребители са написали 946 мнения in 173 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Нед Апр 02, 2017 8:02 am
Масов РоуПлей
Старата фабрика 4904496929c7118bc1c9

 

 Старата фабрика

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Izzy
Admin
Admin
Izzy


Брой мнения : 133
Join date : 19.04.2011

Character sheet
Име на героя: Изабела Хейл Паркър
Възраст: 19
Стрийт денс група: Necrofear

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyПон Юни 20, 2011 3:03 pm

Старата фабрика Old_factory_by_DiveSurfer
Върнете се в началото Go down
https://step-up-rpg-forum.bulgarianforum.net
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyСъб Юли 02, 2011 10:19 pm

Понеже беше събота и неделя,нямаше отворено място за тренировки. За това идвах тук да тренирам имаше на едно място много хубава и глатка повърхност. Наредих няколко големи стъкла,в който се виждаше образа ми. Обух си пачките и навих панделите около кракът си. Станах,като включих касетофона.
Започнах да ранцувам,като се гледах в стъклата. Извивах се до краен предел. Опитах се да направя една нова фигура но не се получи. Просто не се получаваше,какво ми липсваше?
Върнете се в началото Go down
Картър Джоунс
Necrofear
Necrofear
Картър Джоунс


Брой мнения : 13
Join date : 28.06.2011

Character sheet
Име на героя: Картър Джоунс
Възраст: 21
Стрийт денс група: Necrofear

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyСъб Юли 02, 2011 10:32 pm

Вече минаваше следобед, когато реших да изляза да се поразходя. Може би дори щях да потренирам ако успеех да намеря подходящо място. Естествено можех да го правя и в сградата на новата си група, но не обичах да ме гледат. Така де не исках да ме виждат как тренирам и да ме копират. Дори не харесвах групата. Не си падам по такива работи, но това беше възможност да намеря нови приятели в червясали Биг Апъл. Да, но не се чувствах по-добре от преди. Докато вървях с ръцете в джобовете и се бях замислил над това дали да остана в групата, не усетих кога съм стигнал до една доста стара сграда. Приличаше на сградата на групата. Тоест на място, което беше забравено от бога. На такива места обаче винаги се крие някой, който предпочита да бъде сам, също като мен. Влязох и набръчих нос от миризмата на застояло, която се носеше из въздуха. Тръгнах да обикалям. В една от стаите наистина имаше танцьорка. Но тя не беше като мен, а танцуваше.. балет. Не че танцът беше лош, но просто не ми беше най-любимия. Постоях още малко да погледам движенията й, което ме накарада да осъзная, че наистина си я биваше. Не ми приличаше на аматьорка.
- Добра си - излязох най-накрая от скривалището си, което не беше нищо по различно от цвете до вратата. То никак не ме прикриваше, но тя сякаш не искаше да се обърне и да ме забележи, докато сам не се показах.
Върнете се в началото Go down
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyСъб Юли 02, 2011 10:39 pm

Не очаквах никой да се появи тук и още по малко,пък да ме гледа. Не обичах когато исках да наблегна на тренировките някой ме зяпаше,още повече,че не исках конкоренцията да ми открадне някоя стъпка,която да ми коства много. Обърнах се,като малката ми пола се завъртя. Видях го,беше голям и силен,беше от онези момчета на преградието,който може би бяха джипчии:
-Нямам много в себе си,ако искаш вземи касетофона!
Казах аз,защото очаквах да ме ограби. Не общувах с такива от неговата прослойка,общувах само във високите среди.
Върнете се в началото Go down
Картър Джоунс
Necrofear
Necrofear
Картър Джоунс


Брой мнения : 13
Join date : 28.06.2011

Character sheet
Име на героя: Картър Джоунс
Възраст: 21
Стрийт денс група: Necrofear

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyСъб Юли 02, 2011 10:50 pm

Чейнето ми увисна във въздуха от изненада и потресение. След миг обаче осъзнавайки колко смешно изглеждах в тази поза, а и в цялата тази ситуация ме накара да се засмея. Гласът ми се сля с тихата музика от касетофона й, който определено нямах желание да взимам. Може би трябваше да го направя за да я сплаша и сигурно точно за това едно непознато желание се надигна в мен. Нямаше значение, нямах нужда от касетофончето й.
- Ако исках да те ограбвам, нямаше да си влизам най-спокойно и да те наблюдавам как танцуваш.
Обявих и възмутен от това, което беше казала. Наистина ли приличах на джипчия.. уби ме. Честно ви казвам, до този момент не разбирах, защо родителите ми бяха твърдо против моя стил и моя начин на живот. Може би и те си мислеха, че мога да офейкам с парите им и за това ме пратиха далеч в Биг Апъл за да уча. Те знаеха, че няма да започна да уча глупавото им право, дори и да опряха пистолет в главата ми.
- Е, какво е това странното нещо, дето го танцуваш - попитах вече малко по-спокойно от преди малко.
Върнете се в началото Go down
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyСъб Юли 02, 2011 11:03 pm

Той явно бе невеж,явно не знаеше,за това красиво изкуство. За балета,за невероятния и прочувствен танц. Докато говореше го оглеждах,беше много красив и може би тренираше нещо. Не бях сигурна,какво точно търси тук,или по точно,защо аз се намирах на такова порутено място.
-Опитвам се да направя една балетна фигура,тренирам през цялото време,защото завършвам скоро,трябва да съм най-добрата.
Казах аз,като се завъртях в красив пирое,защото ми губеше от ценното време. Продължавах да играя на бавната музика,като изпипвах всяко малко движение но преди да направя последната си фигура се оказах много близо до него. Косата ми покри част от лицето ми:
-На ти явно не знаеш,какво е балет сигурно танцуваш онези грозни рап неща...
Дори не ми се искаше да го наричам танц.
Върнете се в началото Go down
Картър Джоунс
Necrofear
Necrofear
Картър Джоунс


Брой мнения : 13
Join date : 28.06.2011

Character sheet
Име на героя: Картър Джоунс
Възраст: 21
Стрийт денс група: Necrofear

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyСъб Юли 02, 2011 11:22 pm

Тази определено се мислеше за голяма работа с глупавия си танц и високомерното си държание. За мен пък явно мислеше, че съм някой изпаднал скитник, дето единственото му развлечение е да танцува. Това определено ме засегна, защото това не бяха просто рап неща, а беше нещото, което ме караше да живея. Това ми даваше все още смисъл да продължавам напред, а тя смееше да му се надсмива. Погледнах я с поглед пълен с желание, но не какво да е желание, а желание за отмъщение. Започнах да обикалям. Винаги, когато бях нервен го правех. Стъпките ми отекваха в стаята, ако можех да я нарека така. Музиката също звучеше. Не ми харесваше, защото не беше в моя стил.
- Никой не харесва надутите кучки, които си мислят че могат да танцуват някакав си незначителен и глупав танц.. това, което правиш тук няма значение за никого и с други думи е безмислено..
Замлъкнах за момент да видя дали ще има реакция, но за сега тя си оставаше все така непоклатима като скала.
- Балетът е пълна глупост и никой нормален човек не би тръгнал да го гледа, а още по-малко да го танцува.
Наистина го мислех. Никога не бих тръгнал да танцувам нещо подобно, но и никога не бих и го казал, но тя ме предизвика.
Върнете се в началото Go down
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyСъб Юли 02, 2011 11:35 pm

Май успях да го засегна но не смятах да му отговарям,въпреки надменното му държание към него,той ми отвърна с прекалено голяма злоба,която не бях свикнала да усещам близо около мен:
-Значи не си стъпвал никога в театър. Когато видиш красивия и нежен балет на лебедово езеро,друго нещо ще говорим.
Приближих се към него и казах:
-Това е танц извиращ ос гълбочината,толкова нежен и прочувствен. А важите груби стъпки,перченето ви? Само хубавите чувства показани в балета,са достойни да бъдат показвани,а не вашия яд и гняв. Въпреки,че се състезаваме в живота,стъпим ли на сцената сме в едно.
Това бе разбираха,и никога не биха го разбрали:
-А и има училище за балетно изкуство,а не училище по хип-хоп танци.
Върнете се в началото Go down
Картър Джоунс
Necrofear
Necrofear
Картър Джоунс


Брой мнения : 13
Join date : 28.06.2011

Character sheet
Име на героя: Картър Джоунс
Възраст: 21
Стрийт денс група: Necrofear

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyСъб Юли 02, 2011 11:53 pm

Отново започнах да се смея, но този път беше по-силно от преди. Глупостите, които ми говореше наистина ме забавляваха. Щеше да бъде жестоко, ако се ядосвах заради неинформираният й мозък. Това бе все едно да се ядосваш на рибата задето плува. Същото беше и с тази малка кучка, на която не можеше да й се обясни красотата на хип-хопа. Все едно да обясняваш на едно бебе как се използва тоалетната. Тоест беше невъзможно да се говори с нея нормално.
- Мисля че трябва да се поровиш малко в гугъл и ще разбереш колко грешиш за хип-хоп училищата.
Знаех че ги има, но никога не се бях записвал в такова. Нали разбирате, че това беше против вижданията на родителите ми за моето бъдеще. Аз обаче не се оставях много много да ме контролират.
- И между другото гледал съм "Лебедово езеро", но все още смятам, че не е нищо особено.
Иска ми се да кажа, че това е една просволута лъжа, но не беше. Аристократите се занимаваха с такива неща, за да могат после да ги обсъждат с останалите себеподобни на официалните вечери, които правеха, а аз често бях повличан на такива места, които ме отегчаваха до смърт. Рязберя се, спестих на балетистката заспиването ми на този.. концерт. Трудно ми е да го нарека така, защото под концерт разбирам нещо много по-готино.
Върнете се в началото Go down
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 12:04 am

-Добре добре,мразя да споря!
Казах аз,като въздъхнах:
-Прав си сега,сега трябва да тренирам,и дори и да не ти харесва.
Отидох до касетофона и смених песента. Трябваше да тренирам,защото ми казваха,че не давам всичко от себе си и е трябвало малко да се поразчупя. Е,какво повече от модерен балет,да се разчупя.
И това момче ми харесваше,бе нахакано и не бе,като другите нежни момченца,който познавах.
Но не бях добра във флирта,скарвах се преди да мога да си върна думите назад,или когато харесвах някой се заяждах.
-Защо не танцуваш сигурно си в някоя група?
Казах аз докато танцувах.
Върнете се в началото Go down
Картър Джоунс
Necrofear
Necrofear
Картър Джоунс


Брой мнения : 13
Join date : 28.06.2011

Character sheet
Име на героя: Картър Джоунс
Възраст: 21
Стрийт денс група: Necrofear

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 12:19 am

Спорът ни беше прекратен, което искрено ме учуди. Останах все пак да я наблюдавам, макар че не бях фен на стила й. Движенията й бяха интересни, но бяха някак вдървени. Не че се мисля за нещо повече, но все пак така ми изглеждаше.
- Не тренирам пред хора, а сега нямаме състезание - отговорих на въпроса й. Не смятах да и казвам колко са ми неприятни групите и така нататък, но това поне ми даваше сигурност и приятелска подкрепа. Сградата, където провеждахме общите си тренировки ми беше като втори дом. И започвам да се отплесвам. Прииска ми се да съм сам и да мога да опитам новото си движение. Още не го бях усъваршенствал, нито го бях усвоил напълно.
- Притеснена ли си? - попитах я изведнъж. - Ако се отпуснеш, движенията ти ще изглеждат много по-добре.
До сега бях стоял на разстояние от нея, но сега се приближих. Не се замислих какво правя, а просто застанах зад нея, а тя ми хвърли въпросителен поглед. Не и обърнах внивание, а хванах ръцете й.
- Защо не държиш ръцете си ето така - допълних. - Нещо такова.
Отстъпих назад и се опитах да и показа какво точно имах предвид, но не бях добър балетист. Може би дори изглеждах смешно, но не ми пукаше особено много.
Върнете се в началото Go down
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 12:26 am

-Да в същност много ми е напре...
Не успях да довърша,когато го видях до себе си. Близо до мен и това малко ме накара да потръпна. Той ми показа,как държа ръката си и в първия момент се засмях,защото бе много глупаво,може би малко ме имитираше но пък имаше някакъв смисъл и беше прав бях се вкученила. Той беше отпуснат тялото му беше много отпуснато.
-Покажи ми някое отпуснато движение.
Спрях музиката за да не го разсеива:
-Както си танцуваш не е нужно да е нещо специално. Покажи ми някакви начални стъпки,който смяташ,че мога да повторя.
Върнете се в началото Go down
Картър Джоунс
Necrofear
Necrofear
Картър Джоунс


Брой мнения : 13
Join date : 28.06.2011

Character sheet
Име на героя: Картър Джоунс
Възраст: 21
Стрийт денс група: Necrofear

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 12:44 am

Въпреки нескопосаното ми балетно движение, тя все пак явно разбра какво се опитвам да и обясня. Поиска да научи някое движение от моя стил, което доста ме учуди, но и ме накара да се усмихна.
- Ол, да не би да говорих да онези грозни хип-хоп движения - засмях се, но се реших да направя някакъв опит. Дори и да не и харесаха нямаше да има значение, защото поне щях да се позабавлявам и най-накрая щях да отприщя желанието ми да танцувам. Съмнямах се тя да има подходяща музика, която да може да ми помогне, но не ми беше нужна. Можех да чуя най-новата песен по която се бях зарибил да звучи в главата ми, а даже и да си я тананикам, така че това не беше проблем. Проблемът беше че не знаех кои стъпки ще може да усвои.
- Добре, ще опитам - съгласих се и потърках брадичката си замислено. Имах този навик, когато се замислях и да потърквам белега, който имах от детството си. Разбира се, той трудно се забелязваше, но аз можех да го почувствам, също както музиката, докато танцувах.
- Да опитаме с тези движения - реших се най-после и започнах. Направих няколко въртеливи движения, които смятах че може да и са от полза, а след това загубих контрол. Не, не паднах, а се разтанцувах. Можех да чуя музиката, която ме караше да правя това завъртане с приклякане или движенията си с ръцете и краката. Разбира се, щеше да изглежда много по-добре с музика, но точно сега нямах на разположение такава, а също така нямах представа от какво се нуждаеше балета.
Върнете се в началото Go down
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 12:54 am

Помнех пързо движенията му и ги повратях но не бяха същите,като него,а някак изстегнати и доста балетни. Бях се стегнала прекалено много отнов,повтарях ги но сякаш не им придавах никакво чувство. След това той се разтанцува,аз дори не успях да видя цялото му движение. Обърнах се към него и казах:
-Добре,де не е нужно да се перчиш...
Засмях се,като взех бутилката с вода и отпих от нея. Оставих я отново в сака и казах:
-Трябва да направя съвременна хориогравия и трябва да е нещо не типично и модерно,за да се откроя. Трябва да ме вземат в известния балет на Александър Петровски но той иска винаги повече.
Приближих се към него:
-Може ли да ми бъдеш учител? Знам че не почнахме добре и се извинявам за което но моя свят е балета и съм дала целия си живот на него искам да успея.
Върнете се в началото Go down
Картър Джоунс
Necrofear
Necrofear
Картър Джоунс


Брой мнения : 13
Join date : 28.06.2011

Character sheet
Име на героя: Картър Джоунс
Възраст: 21
Стрийт денс група: Necrofear

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 1:14 am

Не се бях замислял да стана учител. Може би трябваше да го направя и след това щях да започна да преподавам и в танцови училища. След това щяха да ме вземат за хореограф на клипове на известни певици и рапари. Така щях да натрия носовете на родителите ми и никога повече нямаше да ми кажат, че това са глупости. Да, но не вярвах да стане така. Умеех да танцувам, но не и да преподавам.
- Може да опитаме, но не обещавам нищо - наистина не бях сигурен дали ще успеем, но в този момент разтърсих глава. Най-лошото нещо, което можеше да се случи на един танцьор опитващ се да постигне нещо повече, беше да изгуби вярва в себе си, а аз правех точно това.
- С малко повече усилия съм сигурен, че ще се справим.
Така де, един учител трябваше да насърчава учениците си. Обаче това си оставаше напълно ново за мен. Изведнъж нещо ми проблесна и лека усмивка се появи на лицето ми. Направих се на леко замислен. Отново потривах белега.
- Обаче има едно миниатюрно проблемче - започнах с актьорските си напъни. Тя ме погледна въпросително.
- Така де, има едно условие - продължих, а тя отново ми хвърли същия поглед. Подканваше ме да изплюя камъчета и най-накрая със съвсем сериозен вид обявих:
- Ако излежеш с мен на среща, мога да ти показа още от моите движения.
Гледах я право в очите и се опитвах да не показвам колко бях притеснен.
Върнете се в началото Go down
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 1:21 am

На вечеря ли не излизах на вечеря но това беше прекалено малка цена,която щях да платя:
-Добре но не ям не здравословна храна,трябва да запазя тези килограми.
Усмихнах се аз но се изчервих и щом го усетих се завъртях,и започнах да повтарям движенията,който ми беше показал,като се опитах да се отпусна. Разтресох ръцете си и се опитах да се отпусна:
-Съгласна съм на тази седелака...
Завъртях се както той го бе направил но бе по скоро леко балетно но съчетанието беше много хубаво,защото за първи път ми дойде от вътре. Точно когато се бях зашеметила от движението,щях да полетя,явно в такива танци не бе хубаво да го танцуваш на пръсти и падах. Леко си изкълчих глезена не бе нещо сериозно но бе понаболяваше. Свих кракът си,и го обгърнах с ръце:
-Всяко първо начинание изисква своето първо падане и не успех.
Върнете се в началото Go down
Картър Джоунс
Necrofear
Necrofear
Картър Джоунс


Брой мнения : 13
Join date : 28.06.2011

Character sheet
Име на героя: Картър Джоунс
Възраст: 21
Стрийт денс група: Necrofear

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 1:45 am

Олекна ми, когато тя се съгласи. Дори не знам, защо се чувствах така, но нямаше значение. Важното беше, че го чувствах и тя беше приела. Макар че май мислеше че ще я заведа на някое мръсно място с евтина храна. А може и до някое павилионче за бързо хранене дето продават хот-дог или хамбургери. Не, това не беше среща, а просто приятели срещнали се случайно на улицата и решили че са гладни. Тя отново започна да упражнява движенията, а аз за кратко време я наблюдавах, но нещо се обърка и тя тупна глухо на земята. Е, нормално си беше при усвояването на нови движения да става така, но пък бях впечатлен от това колко бързо схващаше. Когато овладееше тези движения, щях да и покажа други, с които да ги съчетае.
Отидох бързо при нея и приклекнах.
- Добре ли си? - сам можех да си отговоря на този въпрос, защото я видях как се държеше за крака. Можех да позная изкълченото от километри, тъй като и на мен често ми се беше случвало. Не беше нищо особено и бързо се оправяше, но няколко дни беше по-добре да не се танцува. Лично аз приемах този период на навехването като кратка почивка. Лежах си на дивана пред телевизора цяла седмица и не правех нищо. Това си беше то животът за мен. Приседнах до нея на студения пот и отново заговорих.
- Знаеш ли, преди малко имах предвид хубава среща, а не тип "крадец на касетофони" - не знам защо и обяснявах това, но не исках да ме мисли за някой уличен плъх, който не знае какво е класа. Не бях такъв и за пръв път бях благодарен, че съм нещо повече от това.
Върнете се в началото Go down
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 2:11 am

Това,щеше да ми коства много но бях свикнала с болката,така че щях да си почина само днес. Усмихнах му се,като се опитах да не се обръщам към него,защото бях почервеняла от срам,за първи път ме канеше някой на вечеря. Той ме увери,че няма да е нещо долнопробно:
-Добре съгласна съм...
Обърнах се към него,като сложих косата си зад едното ухо:
-Довечера съм свободна,заради глезена ми,ще почина един ден и в други ден продължавам имам само 6 месеца до голямото преставление.
Започнах да отвързвам панделите на пачките си,който бяха старите ми:
-Вярвам ти,че няма да ме заведеш на лошо място но да не ме разочероваш.
Върнете се в началото Go down
Картър Джоунс
Necrofear
Necrofear
Картър Джоунс


Брой мнения : 13
Join date : 28.06.2011

Character sheet
Име на героя: Картър Джоунс
Възраст: 21
Стрийт денс група: Necrofear

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 4:12 pm

За сега нещата между нас вървяха гладко. Много по-добре от първите десетина минути от общуването ни. Бях доволен. Не, повече от доволен, но не бях сигурен защо. Знаех обаче, че няма да чакам дълго отговора на този въпрос. Останахме да седим на мръсния под и да разговарям. Харесваше ми да си говоря с нея, но се притеснявах, че ще изръся нещо не много на място и ще проваля всичко. Обикновено така правех. Поне се надявах да не проваля вечерта.
- Дали ще ти хареса ще разберем довечера, нали? - попитах, но въпросът ме не беше риторичен или нещо подобно, а исках да съм напълно убеден, че говорим за довечера. И аз още не бях сигурен къде ще я заведа и какво ще правим. Нещата обикновено ми идваха на момента, но лошото беше ако не ми дойдеше нищо в главичката и всичко се провалеше с гръм и трясък.
- Между другото, аз съм Картър - представих се най-накрая, защото все още не бях научил името й.
- Ще мога ли да научи името на дамата, с която ще имам честа да вечерям - опитах се да направя лек реверанс (май така му викаха), но не се получи. Все пак бях седнал. Обаче опита ми за чаровна усмивка успя, но все още не бях сигурен какъв ефект ще има върху момичето срещу мен.
Върнете се в началото Go down
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 4:23 pm

Беше забавно,когато се опита да направи малкия реверанс. Много мило и галантно беше от негова страна:
-Казвам се Амелия.
Не знаех,че носи толкова хубаво име очаквах да е някое странно такова или да каже прякора си,да не се представи с истинското си име. Станах с голямо усилие,като отидох и обух маратонките си:
-Добре значи довечера ми се обади,като решиш къде ще ходим.
Написах на едно листче телефона си и му го подадох:
-Това ми е номера,аз отивам да се оправя.
Върнете се в началото Go down
Картър Джоунс
Necrofear
Necrofear
Картър Джоунс


Брой мнения : 13
Join date : 28.06.2011

Character sheet
Име на героя: Картър Джоунс
Възраст: 21
Стрийт денс група: Necrofear

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 4:37 pm

Глупавият ми реверанс явно не и се стори забавен. Радвах се, че не съм станал за смях пред нея. Така де, като харесваш някое момиче се опитваш да го впечатлиш и да го разсмееш с някоя шега, а не да се излагаш така. Но какво да се прави - аз си бях такъв. Името и наистина звучеше хубаво, но пък все пак това бяха само имена. Дори да беше някое като Сюзън или нещо подобно, пак нямаше да има значение.
- Имах прекрасно име, но е жалко, че не може да се мери с притежателката му.
Тревога! Жалък опит за комплимент от моя страна. Понякога ми идеше да потъна в земята от срам.
Аз също се изправих след нея. Явно бяхме приключили за сега. Имах чувството, че стомахът ми се е свил като буболечка. Така де, че е станал с тази големина. Аз също се насочих нанякъде. И аз не бях сигурен точно накъде.
- Искаш ли да те изпратя до вас или до някъд другаде? - запитах я отново леко притеснен. Защо ли така се притеснявах в нейно присъствие? Та тя беше просто едно най-обикновено момиче. Това беше наистина странно.
Върнете се в началото Go down
Амелия Ейнджел
Resident
Resident
Амелия Ейнджел


Брой мнения : 14
Join date : 02.07.2011

Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика EmptyНед Юли 03, 2011 7:30 pm

Вървях към колата ми с някакво притеснение,комплимента му ми хареса и ме накара да се изчервя:
-Аз съм сколата...
Показах малката тъмно синя тойота и казах:
-Ако искаш,аз ще те закарам някъде.
Обожавах тази кола беше малка и много бърза винаги бях на време:
-Подарък ми е за 16 рожден ден,така не закъснявам никъде за нея. Обади ми се,като решиш къде да се чакаме,аз отивам да се подготвя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Старата фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата фабрика   Старата фабрика Empty

Върнете се в началото Go down
 
Старата фабрика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Старата Изоставена църква

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i just wanna see you strip;; :: Role Play zone (New York) :: Околности-
Идете на: