i just wanna see you strip;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


i just wanna see you strip;;
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
ресторант "The secret" Bg_top_logo3
BGtop
Latest topics
» Търся си...[брат/сестра; съквартирант; гадже....]
ресторант "The secret" EmptyПон Сеп 12, 2011 10:10 pm by Натали

» Вашите банери
ресторант "The secret" EmptyПет Юли 22, 2011 9:25 am by Брандън Борн

» Силвър Бристоу
ресторант "The secret" EmptyЧет Юли 14, 2011 6:57 pm by Силвър Уинчестър

» Flood
ресторант "The secret" EmptyСря Юли 13, 2011 7:27 am by Брандън Борн

» Другарче за РП
ресторант "The secret" EmptyЧет Юли 07, 2011 8:59 am by Виктория Стоунър

» Кевин Мейкър
ресторант "The secret" EmptyВто Юли 05, 2011 5:18 pm by Izzy

» Площада
ресторант "The secret" EmptyВто Юли 05, 2011 2:21 pm by Брандън Борн

» По брега
ресторант "The secret" EmptyВто Юли 05, 2011 8:45 am by Tamara Riley

»  Предложения за аватар на месец юли
ресторант "The secret" EmptyВто Юли 05, 2011 8:25 am by Брандън Борн

Статистика
Имаме 39 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Cooper

Нашите потребители са написали 946 мнения in 173 subjects
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Нед Апр 02, 2017 8:02 am
Масов РоуПлей
ресторант "The secret" 4904496929c7118bc1c9

 

 ресторант "The secret"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Peyton Sawyer
Flying dragon
Flying dragon
Peyton Sawyer


Брой мнения : 173
Join date : 21.06.2011
Age : 33
Местожителство : New York

Character sheet
Име на героя: Пейтън Сойър
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" EmptyВто Юни 21, 2011 7:25 pm

ресторант "The secret" La-Sala-Night-APT_673
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" EmptyПет Юли 01, 2011 8:19 am

С Брук останахме сами. Тя предложи любимия ми ресторант и аз нямаше как да откажа. Вървяхме до там, тъй като пътя не беше много дълъг. Влязохме в ресторанта, аз дръпнах стола й , за да седне , а после аз също се настаних на другия срещу нея.
- Такам , да видим какво ще хапнем за обяд. - подсмихнах се и взех едно от менютата на масата и й подадох другото.
След малко сервитьорката дойде , за да вземе поръчките ни , а аз още не бях решил.
- Ти избери. - усмихнах се на Брук и оставих менюто на масата.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" EmptyПет Юли 01, 2011 8:24 am

Той беше голям кавалер.Явно не можеше да избере и ме накара да избера аз.Аз се сетих за много вкусни ястия.Поръчах и го погледнах мило.
-Хей..защо ме накара аз да избирам,а ако не ти хареса това което съм избрала,какво ще правим?-усмихнах се.-И разкажи ми за себе си,искам да знам всичко.-усетих как усмивката,ми се разтяга и вече на беше толкова незабележима.Той беше невероятен,молех се да се получи между нас,но нищо не се знаеше.
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" EmptyПет Юли 01, 2011 8:36 am

- Спокойно , вярвам в избора ти. - намигнах й и се ухилих.
- За мен ли? Ами да видим .. Роден съм в Лондон , Англия. Богаташко синче съм , никога не ми е липсвало нищо. От малък съм запален по танците. Учих в известна школа за изкуства. И да не се хваля , ноо .. няма стил , който да не ми се отдава. - засмях се самодоволно.
- След това дойдох тук , в Ню Йорк , разбрах за групата Flying dragons и станах нейн член. - разказах й.
- Ами ти ? - попитах я усмихвайки се.


Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" EmptyПет Юли 01, 2011 8:47 am

-Ами,аз съм израснала в Лос Анджелис,Калифорния.На 16 се преместихме да живеем тук.Аз също съм от богато семейство и никога не сами липсвали удобството и лукса.Винаги получавах това което исках.Реших,че трябва да изхвърля проблемите от живота си и ги загърбих,сега живея весел живот изпълнен с купони, алкохол и смях.Това ми помогна да стигна до тук.Обожавам да танцувам и съм решена да стана най-добрата.Ето ме сега съм на 19 живея сама и се грижа за себе си.Ами това е основно.-усмихнах се леко и погледнах надолу.-А,ти на колко години си?-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" EmptyПет Юли 01, 2011 11:43 am

- Aми , по случайност съм колкото теб. - засмях се.
- И също живея сам. - усмихнах й се.
Сервитьорката дойде и ни донесе поръчката.
- Да ти е сладко. - подсмихнах се.
Аз също вкусих от храната и да призная , не беше никак зле. Изведнъж чух някакъв шум , идващ от вън - беше започнало да вали.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" EmptyПет Юли 01, 2011 12:14 pm

-Хей,сега как ще се прибера,нито чадър си нося и да слушам Пейтън си оставих и колата.Сега ще подгизна,дано да спре докато си тръгнем.-ухилих се глуповато.
-А,ти къде живееш всъщност.?-засмях се.Реших да го попитам може би живееше наблизо до моята къща.
-А имаш ли брат или сестра?-ето пак започнах с глупавите въпроси.Вече не знаех какво да го питам когато стоях с него губех ума и дума.И макар да се повтарям той си беше невероятен.Пулсът ми беше ускорен,а усмивката не слизаше от лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" EmptyПет Юли 01, 2011 12:22 pm

- Не се безпокой , аз ще те закарам. - предложих й като също го исках, за да одължа времето с нея. Тя беше прекрасна , с чувство за хумор и невероятно красива , особено когато е усмихната.
- А и ти ще идваш в къщи, за да репетираме, забрави ли ? - напомних й и се засмях глуповато.
- Нямам брат , нито сестра. - казах аз.
- Може би затова съм такъв егоист. - подшушнах й и се усмихнах широко.
Къщата ми беше не много на близо , но колата ми беше паркирана на уличката отсреща. Бях готов да тръгнем когато каже.

Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" EmptyПет Юли 01, 2011 1:06 pm

-Всъщност ако трябва да бъда честна аз,живея на квартира търся си къща,но до сега не намирам подходящата.-засмях се аз-Пък и няма много къщи за продаване все са апартаменти,а аз лично не си падам по апартаменти.-засмях се самодоволно.
-Хаха,ти не си видял аз какъв егоист съм и имам сестра,все пак съм по малка от нея с 3 години,но пък много се обичаме.Макар,че сме от различни майки и различни отбори.-ухилих се аз.
-Съгласна съм да тренираме,но ще трябва пак да минем през нас за да си взема дрехи,за танцуване.-ухилих се игриво.-Аз съм готова с обяда ти?-попитах не търпеливо,като малко момиченце.
Върнете се в началото Go down
Дейвид
Flying dragon
Flying dragon
Дейвид


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2011

Character sheet
Име на героя: Дейвид
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" EmptyПет Юли 01, 2011 1:18 pm

- Хаха , не вярвам , че си по-голяма егоистка от мен. Сигурен съм , че ти не си удряла другите деца по ръцете щом посегнат към твоя играчка. - заснях се и поклатих глава.
Помислих си дали да й предложа да живее у нас щом е на квартира, но реших да изчакам малко, за да видя как ще се развият нещата. Не исках да бързам, иначе рискувах да оплескам нещата.
- Няма проблеми , първо ще минем през вас , за да си вземеш нещата , нужни ти за тренировка и ще отидем в къщи. - усмихнах се доволно.
- Аз също приключих с обяда. - повдигнах доволно вежди , а след това избърсах устните си с една салфетка.
Излязохме от ресторанта и повървяхме до колата ми. След като стигнахме аз й отворих вратата , за да влезе , а после аз също се настаних вътре. Тръгнахме към тях като Брук ми казваше на къде да карам. Най-накрая стигнахме до квартирата й.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Flying dragon
Flying dragon
Brooke Davis


Брой мнения : 60
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Име на героя: Брук Дейвис
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" EmptyПет Юли 01, 2011 1:43 pm

Тръгнахме към колата му,той се държа много кавалерски.Беше страхотен.Когато стигнахме квартала,слязохме и двамата от колата.Той ме последва.Отключих вратата и го поканих да влезе.
Усмихнах му се и е запътих към спалнята за да си взема дрехите за танци.И отново се бях преоблякла.Когато се върнах явно му беше станало скучно.Попитах дали много ме е чакал,но той само измънка"няма нищо".Изправи се и се запътихме към тях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ресторант "The secret" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "The secret"   ресторант "The secret" Empty

Върнете се в началото Go down
 
ресторант "The secret"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ресторант "Dark in the Light"
»  Victoria's secret

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i just wanna see you strip;; :: Role Play zone (New York) :: Заведения :: Ресторанти-
Идете на: