i just wanna see you strip;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


i just wanna see you strip;;
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
Скалите на плажната ивица  Bg_top_logo3
BGtop
Latest topics
» Търся си...[брат/сестра; съквартирант; гадже....]
Скалите на плажната ивица  EmptyПон Сеп 12, 2011 10:10 pm by Натали

» Вашите банери
Скалите на плажната ивица  EmptyПет Юли 22, 2011 9:25 am by Брандън Борн

» Силвър Бристоу
Скалите на плажната ивица  EmptyЧет Юли 14, 2011 6:57 pm by Силвър Уинчестър

» Flood
Скалите на плажната ивица  EmptyСря Юли 13, 2011 7:27 am by Брандън Борн

» Другарче за РП
Скалите на плажната ивица  EmptyЧет Юли 07, 2011 8:59 am by Виктория Стоунър

» Кевин Мейкър
Скалите на плажната ивица  EmptyВто Юли 05, 2011 5:18 pm by Izzy

» Площада
Скалите на плажната ивица  EmptyВто Юли 05, 2011 2:21 pm by Брандън Борн

» По брега
Скалите на плажната ивица  EmptyВто Юли 05, 2011 8:45 am by Tamara Riley

»  Предложения за аватар на месец юли
Скалите на плажната ивица  EmptyВто Юли 05, 2011 8:25 am by Брандън Борн

Статистика
Имаме 39 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Cooper

Нашите потребители са написали 946 мнения in 173 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Нед Апр 02, 2017 8:02 am
Масов РоуПлей
Скалите на плажната ивица  4904496929c7118bc1c9

 

 Скалите на плажната ивица

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Peyton Sawyer
Flying dragon
Flying dragon
Peyton Sawyer


Брой мнения : 173
Join date : 21.06.2011
Age : 33
Местожителство : New York

Character sheet
Име на героя: Пейтън Сойър
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyВто Юни 21, 2011 7:49 pm

Скалите на плажната ивица  Normal_Zuma%20Beach,%20California
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Flying dragon
Flying dragon
Никол Мъри


Брой мнения : 32
Join date : 02.07.2011

Character sheet
Име на героя: Никол Мъри
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyСъб Юли 02, 2011 3:23 pm

Докато с Чейс се разхождахме и говорехме задълбочено за танците,се озовахме на скалите на плажа.Решихме да продължим разходката.Седнахме на една близка скала.Чейс беше едно от най-желаните момчета в града.Беше много красив но не можех да си позволя да му се дам така лесно.Аз се бях вгледала в морето,когато усетих как ръката на Чейс се плъзга по гърба ми обърнах се към него,оставаше ни малко да се целунем,но чух познат глас да вика имената ни.Обърнах се и видях,че това е братът на Чейс,Алекс.Казах си слава богу все пак се опитвах да съм недостъпна.Особено за Чейс.Но Алекс също беше красив.Всъщност не можех да определя кой е по-красив и двамата си бяха хубави.Алекс беше с 1 година по-малак от нас с Чейс,но пък беше много забавен,а и не му личеше,че е по-малак.Той беше от другият отбор,но това не ни спираше да бъдем приятели.
-Хей,Алекс как си?-скочих от скалата и прегърнах Алекс за добре дошъл.Стиснах до много силно,защото не го бях виждала от 1 седмица,а бяхме добре приятели.-Как я караш?-ухилих му се аз,хванах го за ръката и го задърпах към скалата,където седеше Чейс.
Върнете се в началото Go down
Aлекс Клийс
Necrofear
Necrofear
Aлекс Клийс


Брой мнения : 112
Join date : 20.06.2011

Character sheet
Име на героя: Алекс Клийс
Възраст: 18
Стрийт денс група: Necrofear

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyСъб Юли 02, 2011 3:37 pm

Алекс седеше до скалите на палжната ивица, играейки си с камачетата, мятайки ги напред да направят жабки. Даже не очакваше, че ще има толкова приятни гости на плажа, защото по това време рядко идваха хора. Алекс чу гласовете на кикотещо момиче, като се огледа, мяркайки брат си и Никол на милиметри от разтояние. "Хммм." помисли си той, като изведнъж изсвирка и видя как рязко момичето се обърна към него. Алекс гледаше как тя се приближаваше лека полека, а Чейс седна на една от скалите. Ники дойде и прегърна Алекс силно, като той леко я повдигна и се засмя. Беше супер приятно, все пак не се бяха виждали от доста време, а Никол не си беше за изпускане.
- Перфектно съм, още повече, като дойде компания. - усмихна се той, като тя веднага го хвана за ръката и тръгнаха по скалите, за да стигнат до Чейс.
- Я виж ти, брат ми, на разкодка с Николчето? - промълви Алекс, който удари едно рамо с брат си и сложи ръце в джобовете.
- Какво правите тук? - Алекс се радваше, че беше прекъснал приятния миг на Чейс и Ники. Малко бяха свестните мацки тук.
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyСъб Юли 02, 2011 3:56 pm

"О, направо страхотно." казах си като видях Алекс. Винаги идваше в най - неподходящия момент. И този път не пропусна.
- Да, разхождахме се и си говорихме доста, нямаше кой да ни притеснява. - ухилих му се тъпо.
Станах от скалата на която бях седнал и се изправих до тях като бях зад Ники и сложих ръцете си върху раменете й. Имаше толкова красива кожа, нежна на допир , а аромата й се усещаше без да се доближаваш дори.
- Какво ще кажете да си вземем сладолед ? Аз черпя. - предложих с весел глас поглеждайки към Никол. Знаех , че не би отказала.
- Братле , къде се изгуби последните дни, не съм те виждал по баровете нито в парка? - попитах го, сещайки се какво стана преди няколко месеца в парка, по пътя , а след това и в неговата къща.
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Flying dragon
Flying dragon
Никол Мъри


Брой мнения : 32
Join date : 02.07.2011

Character sheet
Име на героя: Никол Мъри
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyСъб Юли 02, 2011 4:11 pm

-О,сладолед,как бих отказала.Обожавам сладолед.-ухилих се леко глуповато.Та как бих отказала предложението за сладолед,та аз умирах за сладолед.Запътихме се по плажната ивица.Аз вървях между двамата пратя.Ако трябваше да съм честна и двамата бяха много секси.Но можех да имам само един.Докато вървях ме по плажа забелязах,че от време на време двамата си хвърлят злобни погледи.Това ме връхлетя като гръм от ясно небе.Защо се гледаха така,явно нямаше да разбера.Тогава реших да се позабавляваме малко.
-Хей момчета.Хайде да се хванем на бас.Който си изяде сладоледа последен,ще да де на другите двама да го целунат където те си изберат.-ухилих им се палаво.Те се спогледаха и също се усмихнаха.-Но без измами.-ухилих се дяволито и ги хванах под ръка и двамата и тръгнахме към най-близкото павилионче за сладолед.
Върнете се в началото Go down
Aлекс Клийс
Necrofear
Necrofear
Aлекс Клийс


Брой мнения : 112
Join date : 20.06.2011

Character sheet
Име на героя: Алекс Клийс
Възраст: 18
Стрийт денс група: Necrofear

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyСъб Юли 02, 2011 4:22 pm

Алекс се ухили, защото леко схващаше въпроса на Чейс. О да, тогава беше нещото, което не трябваше да се повтаря, защото .. и двамата имаха уникални спомени от тази нощ. Той само се усмихна, като се изправи и тръгна с Никол и брат си.
- Ми, брат ми .. малко почивка просто. И тренировки, общо взето. - каза той, като вървяха към парка за сладолед, защото Чейс очевидно искаше нещо от Никол. Алекс нямаше просто така да стой и да гледа как брат му се излагаше.Н
Никол предложи да се хванат на бас, с който очевидно си имаше нещо на предвид. Алекс нямаше нищо против да поцелува Никол.
- Ако той няма нищо против .. - каза Алекс.
- Значи да. - А след това се допълни, като тръгнаха до павилиона.
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyСъб Юли 02, 2011 4:35 pm

- Защо не! - съгласих се веднага. Щях да спечеля този бас на всяка цена.
Никол ми харесваше повече от всяко момиче до сега, беше различна от останалите. Само се надявах да не се повтори историята със Сойър.
Обичах времето прекарано с нея.
Стигнахме до сладоледа и всеки каза какъв иска. Аз си взех шоколадов и платих накрая.
Отново тръгнахме към плажа , но видяхме една пейка наблизо и седнахме да си изядем сладоледите там.
- Да ви е вкусно. - казах и се засмях. Започнах да ям сладоледа си бързо, макар зъбите ми да измръзваха, за да спечеля баса.
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Flying dragon
Flying dragon
Никол Мъри


Брой мнения : 32
Join date : 02.07.2011

Character sheet
Име на героя: Никол Мъри
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyСъб Юли 02, 2011 4:51 pm

Когато Чейс каза,че "Да ви е вкусно."Започна да яде като обезумял.Аз реших да не бързам и да изгубя баса.Беше ми интересно коя част от тялото ми биха избрали да целунат.Нямах търпение ето и краят се виждаше.Видях как Алекс и Чейс едновременно изядоха своите сладоледи.Аз приключих малко след тях.Видях как се споглеждат палаво.Аз реших д ане име се давам така лесно.
-Е момчета браво на вас.-целунах ги по бузите,станах и се затичах към плажа.-Хайде сега трябва да ме хванете за да си получите целувките.-ухилих се дяволито и зачаках щурата гоненица.Беше ми много забавно когато бях с тях двамата.Те бяха невероятни.Докато тичах изведнъж нещо ми връхлетя.Обърнах се и кой да видя Алекс беше върху мен,точно когато да ме целуне Чейс се появи и му извика нещо,но и аз не разбрах какво.Това ми помогна да се измъкна.
-Е момчета няма ли да ме хванете най-после....Ааааааа-изпищях аз като нещо ме сграбчи зад скалата.Момчетата се бяха наговорили да ме спипат.но как бяха минали толкова бързо без да ги видя..
Върнете се в началото Go down
Aлекс Клийс
Necrofear
Necrofear
Aлекс Клийс


Брой мнения : 112
Join date : 20.06.2011

Character sheet
Име на героя: Алекс Клийс
Възраст: 18
Стрийт денс група: Necrofear

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyСъб Юли 02, 2011 5:35 pm

Алекс и Чейс доста бързо изядоха сладоледите си, като никой от тях осъзнаваше, че Никол ги изигра. На Алекс му стана малко тежко, защото скоростта, с която ядеше не му беше присъща, дори да обожаваше сладолед.
- Браво не стига. - каза Алекс, като видя, че Никол тръгна да бяха към плажа, говорейки, че трябвало да я хванат. Е, щеще да е лесно за братята, защото имаха опит в това отпреди, все пак бяха тренирани доста здраво.
Те тръгнаха след момичето, което мислеше, че можеше да ги изирае. Алекс забърза темпото, като леко връхлетя на Никол отзад, но тя се измъкна. Чейс го настигна, като с Алекс се спогледаха.
- Ти от ляво, аз от дясно. Ще я хванем на тясно. - каза той, като двамата кимнаха и вече бяха я спипали на плажа. Единия отпред, дргуия отзад.
- Е, сега? Ще избягаш ли? - промълви той.
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyСъб Юли 02, 2011 5:45 pm

- Браво брат ми , не сме изгубили форма. - казах хилейки се.
Сега беше време двамата с него да си получим наградата. Нямах проблем да си я взема веднага, но Алекс доста ми пречеше.
- Ще запазя наградата си за по-късно. - казах гледайки Никол усмихнат.
Точно тогава Алекс направи някаква тъпа физиономия. Надявах се да няма номера този път.
Колкото и глупаво да звучеше , сега исках да е различно. Мисля , че бях влюбен, макар да не беше присъщо за мен.
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Flying dragon
Flying dragon
Никол Мъри


Брой мнения : 32
Join date : 02.07.2011

Character sheet
Име на героя: Никол Мъри
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyСъб Юли 02, 2011 5:52 pm

Ох,какво да правя бях обградена нямах шанс да се измъкна.Тогава една лампичка в главата ми светна.
-Да бе момчета и аз така си мислех.Имам една възможност и ще се възползвам от нея.-за радост под дрехите си бях с бански.Затичах се към морето и започнах да се събличам.Скочих в водата и видях как Чейс се засили и вече беше до мен сграбчи ме не можех да се измъкна.Ох ами сега.В този миг видях и Алекс да се приближава.Край вече нямаше мърдам.Е сега вече щяха да си получат наградата,исках да си поиграем още малко но нямах този шанс.
-Е предавам се.-дигнах ръка в знак на примирие,а те избухнаха в смях.Видях как Чейс ме гледа някак различно.Различно,но романтично.Чудех се кой ще ме целуне първи.И какво означаваха думите на Чейс,"Ще запазя наградата си за по-късно."Това не излизаше от ума ми.Сега чаках от някъде да ме целуне някой...
Върнете се в началото Go down
Aлекс Клийс
Necrofear
Necrofear
Aлекс Клийс


Брой мнения : 112
Join date : 20.06.2011

Character sheet
Име на героя: Алекс Клийс
Възраст: 18
Стрийт денс група: Necrofear

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyСъб Юли 02, 2011 6:31 pm

Алекс смяташе този път да не пречи на брат си, защото .. защото дори да беше бесен от преди, щеше да остави нещата малко по-добре.
Алекс само целуна Никол по бузата, като започна да излиза от водата. Стигна до Чейс, който беше тръгнал към тях двамата.
- Виж братле .. не искам да ти преча. Пък и Никол .. си е супер мацка, затова .. - каза Алекс, като го потупа по рамото. - внимавай с нея. - довъши се той, като излезе от водата и тръгна по пясъка, замисляйки се дали беше правилно.

ПРИЯТНАРОМАНТИКАМИЛИМОЙ. :Д:Д:Д
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyНед Юли 03, 2011 10:19 am

Този път Алекс успя да ме изненада като си тръгна.
Помислих си, че ще стане както преди няколко месеца със Сойър.
Но явно вече си бяхме научили урока и нямаше да се повтори.
- Разбира се , че ще внимавам. - отговорих му и също то потупах по рамото.
Брат ми се отдалечи , а двамата с Никол останахме сами.
Приближих се до нея, а лицата ни бяха на милиметри разстояние.
- Сега мисля, че мога да си взема наградата. - казах тихо и й се усмихнах.
Сложих едната си ръка на кръста й, а другата зарових в меката й коса.
Последва дълга и нежна целувка.
Когато свърши не казах нищо, а само я целунах по челото.
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Flying dragon
Flying dragon
Никол Мъри


Брой мнения : 32
Join date : 02.07.2011

Character sheet
Име на героя: Никол Мъри
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyПон Юли 04, 2011 7:52 am

Алекс ме целуна по бузата и изчезна на някъде.Останах сама с Чейс.Той дойде при мен и ме целуна.Ето на това му се вика хубава целувка.После без да каже нищо той отново ме целуна,но пък и аз не възразих.Той беше невероятен.
-Е,господин Чейс какво ще правим сега след като останахме отново сами....?-усмихнах се палаво и го целунах.Една дълга и страстна целувка...Ако трябваше да съм честна от много време си го бях харесала.Но пък нямах смелостта да му го призная.По някога се съмнявах в това,че имам по-силни чувства към него.Когато ме целуна осъзнах,че през цялото време съм била влюбена в него,но просто не съм го показвала..
Прегърнах го силно и се сгуших в него..
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  EmptyПон Юли 04, 2011 1:36 pm

Никол ме попита какво ще правим сега, когато сме отново сами, а след това ме прегърна силно и се сгуши в мен.
След целувката се чувствах .. различно. За пръв път от няколко месеца се чувствах щастлив. И виновна за това беше Никол.
- Какво ще правим ли? Хмм , да видим .. - погледнах нагоре към ярко греещото слънце , правейки се , че мисля.
- Ти избери какво ще правим. - казах й и отново я целунах.
За мен нямаше значение къде и кога, просто присъствието й беше важно.
Хванах я за ръка и тръгнахме да се разхождаме по плажа, докато реши какво ще правим.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите на плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите на плажната ивица    Скалите на плажната ивица  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалите на плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i just wanna see you strip;; :: Role Play zone (New York) :: Плажа-
Идете на: