i just wanna see you strip;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


i just wanna see you strip;;
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
Club "Night" Bg_top_logo3
BGtop
Latest topics
» Търся си...[брат/сестра; съквартирант; гадже....]
Club "Night" EmptyПон Сеп 12, 2011 10:10 pm by Натали

» Вашите банери
Club "Night" EmptyПет Юли 22, 2011 9:25 am by Брандън Борн

» Силвър Бристоу
Club "Night" EmptyЧет Юли 14, 2011 6:57 pm by Силвър Уинчестър

» Flood
Club "Night" EmptyСря Юли 13, 2011 7:27 am by Брандън Борн

» Другарче за РП
Club "Night" EmptyЧет Юли 07, 2011 8:59 am by Виктория Стоунър

» Кевин Мейкър
Club "Night" EmptyВто Юли 05, 2011 5:18 pm by Izzy

» Площада
Club "Night" EmptyВто Юли 05, 2011 2:21 pm by Брандън Борн

» По брега
Club "Night" EmptyВто Юли 05, 2011 8:45 am by Tamara Riley

»  Предложения за аватар на месец юли
Club "Night" EmptyВто Юли 05, 2011 8:25 am by Брандън Борн

Статистика
Имаме 39 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Cooper

Нашите потребители са написали 946 мнения in 173 subjects
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Нед Апр 02, 2017 8:02 am
Масов РоуПлей
Club "Night" 4904496929c7118bc1c9

 

 Club "Night"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Peyton Sawyer
Flying dragon
Flying dragon
Peyton Sawyer


Брой мнения : 173
Join date : 21.06.2011
Age : 33
Местожителство : New York

Character sheet
Име на героя: Пейтън Сойър
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Club "Night"   Club "Night" EmptyСря Юни 22, 2011 4:59 am

Club "Night" Tryst%20nightclub
Върнете се в началото Go down
Kaya Martinez
Flying dragon
Flying dragon
Kaya Martinez


Брой мнения : 17
Join date : 19.06.2011

Character sheet
Име на героя: Кая Мартинес
Възраст: 17
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 4:21 pm

Поредната скучна и еднообразна вечер и май трябваше да направя нещо за себе си поне днес.Набързо облякох новата си къса червена рокля и пуснах небрежно косата си.Сложих малко гланц върху устните си и след няколко минути вече бях готова.Тази вечер щях да изляза и да се забавлявам.Щях да потанцувам и дори да се напия и нямаше да ми пука за последствията и за това какво може да се случи след тази вечер.Сетих се за един доста интересен клуб и се запътих натам.Беше доста популярен след няколко минути вече бях пристигнала и влязох.Вътре беше претъпкано с хора както винаги.Защо ли не се учудвах от този факт.Запътих се към бара за да си взема нещо за пиене .Докато обаче вървях натам се сблъсках с някакво момче, което за малко не разля напитката си върху новата ми рокля.
-Хей..Внимавай повече.- казах аз и се обърнах към него.Защо ли не бях толкова изненадана, че това беше Чейс.Винаги се появяваше в най-подходящия момент.Както и да е щях да се забавлявам, а нямах нишо против да ми прави компания все пак бяхме в една и съща група.
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 4:34 pm

Седях си в къщи и гледах някакъв скучен филм. Както обикновено нямаше какво да правя. Разглеждах телефонния си указател , за да видя някой на когото мога да се обадя и да пийнем по нещо , но не намерих никой. Влязох в банята и се изкъпах. Облякох първото нещо, което видях в гадероба си - дънки и риза, разроших косата си пред огледалото и тръгнах към един клуб , който харесвах. Надявах се там да срещна някой познат.
Влязох в клуба, който беше препълнен както винаги и си взех питие - уиски с лед. Вървях из тълпата и докато се облеждах без да искам се блъснах в едно момиче.
- Извинявай. - казах на бързо и вдигнах главата си. Беше Кая , от моята група.
- Каква изненада. - засмях се като я гледах в очите.
Върнете се в началото Go down
Kaya Martinez
Flying dragon
Flying dragon
Kaya Martinez


Брой мнения : 17
Join date : 19.06.2011

Character sheet
Име на героя: Кая Мартинес
Възраст: 17
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 4:42 pm

От скоро бях в групата и само няколко човека бяха хванали окото ми и да призная Чейс си беше един от тях.Е в момента не трябваше да се забърквам с каквито и да било отношения, но това не значеше, че не мога да се забавлявам , а си личеше, че той е добра компания.
-Ммм...Ако си сам тази вечер може да ми правиш компания. - казах аз и се засмях, защото това прозвуча малко странно, но да се надявах,че той е разбрал какво искам да кажа.Пък и трябваше да опозная членовете на групата, защото за сега само ги бях виждала дори на повечето не им знаех имената, което не беше никак добре за мен.Леко го дръпнах към бара, зашито мястото, на което бяхме застанали въобще не беше приятно, защото те блъскаха всякакви хоро.Поръчах си някакво питие, което бармана каза,че е силно и се обърнах към Чейс.
-Е какво правиш тук? Личи си, че си сам.. - казах аз и леко отпих от питието си, което току-що ми бяха донесли.
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 4:51 pm

- Е , сам съм. Ставаме двама. - засмях се. Рядко можеха да ме видят в големи компании или изобщо в някаква компания. Нямах много приятели, а членовете от групата познавах бегло , като на някои дори не знаех имената.
- Реших да разпусна малко. - повдигнах чашата си и й се усмихнах чаровно.
- А ти защо си сама ? Красивите момичета не бива да са сами. - отпих от питието си.
Тази вечер реших да се позабавлявам , а Кая беше идеалната компания. А и кой ли знае , можеше да излезе нещо помислих си.
Върнете се в началото Go down
Kaya Martinez
Flying dragon
Flying dragon
Kaya Martinez


Брой мнения : 17
Join date : 19.06.2011

Character sheet
Име на героя: Кая Мартинес
Възраст: 17
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 4:57 pm

Засмях се леко при последните му думи.Това определено беше комплимент или поне звучеше като такъв.
-Ами истината е, че реших да се позабавлявам малко тази вечер, но взех това решение в последния момент, а и не познавам почти никои в този град, защото пристигнах наскоро и всъщност познавам само няколко от членовете на групата и то знам само имената им. - леко се усмихнах и отпих от питието си, което в действителност си беше доста силно.Вероятно причината беше, че бяха забъркани какви ли не неща в него.
-Е поне тази вечер няма да съм сама. - допълних аз и леко повдигнах чашата си, а в този момент пуснаха една от любимите ми песни.Смятах малко да се поразкърша така да се каже.Станах от стола и леко повдигнах вежда.
-Идваш ли? - попитах аз.Това беше любимата ми песен и смятах да танцувам и нямах нищо против Чейс да ме придружи.
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 5:03 pm

- Разбира се , хайде да танцуваме. - усмихнах се някак самодоволно.
Отпих още една глътка от уискито си и оставих чашата на бара.
Протегнах ръката си и хванах нейната като тръгнахме към дансинга.
- Ако не възразяваш .. - казах доволно.


Върнете се в началото Go down
Kaya Martinez
Flying dragon
Flying dragon
Kaya Martinez


Брой мнения : 17
Join date : 19.06.2011

Character sheet
Име на героя: Кая Мартинес
Възраст: 17
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 5:10 pm

Леко се завъртях около него докато стигнем до дансинга , който не беше никак далеч всъщност.Този клуб наистина беше толкова добър колкото го хвалеха.Истината е , че не бях идвала до сега тук, но бях чувала от други хора за него и определено си струваше.Стигнахме до дансинга и обвих леко едната си ръка около врата му за да мога да се завъртя отново около него.Определено и песента си струваше, а Чейс беше наистина добър танцьор.Леко се доближих до ухото му и прошепнах.
-Определено не възразявам. - отдръпнах се и се засмях, а след това отново затанцувах в такт с музиката.Танците просто ми бяха в кръвта и ги владеех.Да се надявах
,че тази вечер няма да попречи на приятелските ми отношения с него.
-Добър си. - казах аз и се усмихнах чаровно и погледнах към него.
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 5:21 pm

- Старая се. - казах малко по-силно, за да ме чуе.
- Ти също си много добра. - последва следващия комплимент от моя страна.
Надявах се тази вечер да не се случи нещо, което може да развали отношенията ни по-нататък. И без това нямах много приятели ..
Хванах я за едната ръка и я завъртях около себе си така, че да е с гръб към мен и сложих другата си ръка на талията й.
Това си беше чист флирт от моя страна, но не можех да устоя на такова красиво момиче.
Песента беше към края си. Отново я завъртях, хванах я през кръста и я наведох надолу в последните секунди. Песента свърши , а устните ни бяха на милиметри разстояние.
Върнете се в началото Go down
Kaya Martinez
Flying dragon
Flying dragon
Kaya Martinez


Брой мнения : 17
Join date : 19.06.2011

Character sheet
Име на героя: Кая Мартинес
Възраст: 17
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 5:40 pm

Чейс все още ме държеше доста близо до себе си, а на мен ми стана някак прекалено горещо точно в този момент.
-Мисля, че песента свърши. - казах аз и се засмях, защото устните ни бяха на милиметри, а аз казах това.Всъщност не ми пукаше особено, но нали това беше просто част от нещо, което щеше да приключи твърде скоро, а на другия ден просто щяхме да сме от една и съща група.Не, че това имаше значение. Задърпах го отново към бара, защото на дансинга стана прекалено пренаселено и взех чашата със себе си. В момента просто исках да се забавлявам, а пиенето определено влизаше в плановете ми.
-Хмм.. Чейс разкажи ми нещо за себе си.. Ако искаш де или може да пропуснем тази част. - казах аз и се усмихнах с онази чаровна и в същото време така самоуверена усмивка , която умеех до болка. Всщъност доста често я използвах не, че имаше нещо лошо в това...
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 5:49 pm

- Ами да видим .. като за начало , не съм от тук , а от Лос Анджелис. На 19 години. - казах като след това повиках бармана и си потъчах още едно питие, но този път беше водка с тоник, а не уиски.
- Нямам братя или сестри , сигурно затова съм и такъв егоист. - казах шеговито и се засмях със широка усмивка.
Бръкнах в единия джоб на дънките си и извадих кутия цигари и запалка. Взех една цигара и я запалих.
- А това е един от лошите ми навици. - казах като още се смеех.
Бутнах кутията към Кая и й предложих цигара, макар да бях почти убеден, че не пуши, но все пак ..
- Ами ти ? - погледнах я някак високомерно в зелените очи.
Върнете се в началото Go down
Kaya Martinez
Flying dragon
Flying dragon
Kaya Martinez


Брой мнения : 17
Join date : 19.06.2011

Character sheet
Име на героя: Кая Мартинес
Възраст: 17
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 5:58 pm

Взех си цигара и я запалих. Определено не ме познаваше щом пи подаде кутията по този начин.
-Ами нека видим също съм родена в лос Анджелис. Майка ми искаше да стана балерина, но моята мечта е съвсем друга както виждаш не се занимавам с балет, а със съвсем различен вид танци.Баща ми е починал когато съм била малка в самолетна катастрофа затова и не го познавам добре даже не го помня. - засмях се фалшиво и си дръпнах от цигарата, а след това погледнах към него.
-А това на мен ми е също един от вредните навици. - истината беше, че бях заклета пушачка, а това никак не се харесваше на майка ми или на когото и да било от онзи кръг от приятели, които имах преди, но сега живеех в друг град и те не ме интересуваха.
- Определено си имал грешно мнение за мен. - засмях се и отново отпих глътка от питието, което бях поръчала сега.Явно ме мислеше за някаква префърцунена кукличка, която не знае какво иска и е попаднала тук ей така, но определено беше сгрешил .
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 6:08 pm

- Да , грешно е било .. - засмях се на себе си.
- Съжалявам за баща ти. - казах малко неловко.
Чувствах се като един глупак , сякаш живота на хората е бил като моя. Истината беше , че понякога съм типичното "разглезено богаташче" , което си мисли, че света е в краката му. Това беше вредна черта от характера ми, но колкото и да исках да се променя не можех.
- Какво е мнението ти за мен ? - попитах я като се засмях, след това отпих от питието си и си дръпнах от цигарата.
Беше малко рано да я питам за мението й спрямо мен, познавахме се едва от час - два , но и първото впечатление има значение малко или много ..

Върнете се в началото Go down
Kaya Martinez
Flying dragon
Flying dragon
Kaya Martinez


Брой мнения : 17
Join date : 19.06.2011

Character sheet
Име на героя: Кая Мартинес
Възраст: 17
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 6:18 pm

Интересно до сега попринцип не ми бяха задавали такъв въпрос, но за всичко си имаше пръв път нали така ..
-Няма за какво да съжаляваш. - казах аз и се усмихнах като накрая се реших да отговоря на въпроса му колкото и неловко да ми изглеждаше това. Не обичах да изказвам мнението за хората си, защото то си проличаваше , но какво пък.
-Ами нека видим. Ти си егоистично богато хлапе мислещо, че света се върти около него и може да има всичко и всеки когото поиска... - казах аз и се опитах да направя някаква сериозна физиономия, но определено не ми се получи и започнах да се смея, защото Чейс и неговата физиономия бяха просто за снимка. -Шегувам се. - допълних аз и продължих да се смея.
-Добре всъщност ми изглеждаш свестен и определено имаш невероятно тяло . - усмихнах се и погледнах към него. Искаше истината и аз му я казвах.
-Твой ред е... - казах аз и отпих отново от питието си като се опитвах дда сдържа смеха си, но това определено не се получаваше.
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyНед Юни 26, 2011 6:34 pm

- Аз свестен ? Това рядко се чуваше, но какво пък .. Има и заблудени на този свят. - направих глупава физиономия и започнах да се смея.
- А колкото до тялото .. с дрехи не си личи толкова. - пошегувах се и отново се засмях.
Отпих от водката си , а после и си дръпнах от цигарата.
- Моето мнение ли .. - прокарах някак объркано ръка през косата си. Рядко се случваше някой да ме пита за мнението ми относно него.
- Изглеждаш ми добро момиче , красива си .. - усмихнах се и вперих очите си в нейните.
- И не виждам причина да се занимаваш с "егоистично богаташко хлапе" като мен, което мисли единствено за себе си. - извих устните си в лека усмивка.
Отново си дръпнах от цигарата.
Върнете се в началото Go down
Kaya Martinez
Flying dragon
Flying dragon
Kaya Martinez


Брой мнения : 17
Join date : 19.06.2011

Character sheet
Име на героя: Кая Мартинес
Възраст: 17
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyПон Юни 27, 2011 12:21 pm

Замислих се над това, което каза. Толкова добра ли изглеждах не, че имаше нещо лошо в това, но все пак. Е след като смяташе, че не трябва да се занимавам с "егоистичното богаташко хлапе " май трябваше да му покажа, че точно с такива ми харесва да се занимавам или пък щеше да изглежда твърде странно. Отпих от питието си и оставих чашата настрани, защото вече беше полу празна.
-Ако искаш няма да се занимавам с теб. Има толкова момчета в този клуб все ще си намеря компания. - засмях се, а той направи някаква странна гримаса, която беше по-интересна и от предишната. Взех чантата си и станах.
-Още имаш шанс да намериш някаква причина ? - засмях се и леко повдигнах едната си вежда. Определено исках да видя реакцията му, а това щеше да се случи прекалено скоро.
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyПон Юни 27, 2011 5:22 pm

Когато стана и взе чантата си аз я хванах за ръката. Дръпнах я към себе си и я целунах. Целувката не беше от най-дългите, но за сметка на това беше пламенна и страстна.
- Ето ти причина. - казах вперил поглед в очите й гледайки самодоволно.
Сега наистина й бях дал причина да си тръгне и да не ме погледне дори, но не можах да устоя. А и устните й бяха толкова вкусни.
Върнете се в началото Go down
Kaya Martinez
Flying dragon
Flying dragon
Kaya Martinez


Брой мнения : 17
Join date : 19.06.2011

Character sheet
Име на героя: Кая Мартинес
Възраст: 17
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyПон Юни 27, 2011 6:38 pm

Добре... Това определено си беше причина.Определено стоях доста шокирана пред него и все още се чудех какво да направя, че дори за малко да изпусна чантата си на земята, което не беше на добре. Чейс обаче си стоеше срещу мен и ме гледаше така самодоволно. Май беше мой ред да отвърна.
-Тази причина ми хареса. - засмях се и обвих ръце около врата му.
- Мисля да поостана още малко... - допълних аз и се усмихнах като леко впих устните си за секунда в неговите, а след това се отдръпнах рязко и отпих от питието си, което определено свършваше и беше време да си поръчам още едно. Или алкохола ми действаше странно, или това момче, а може би и двете в този момент определено не знаех. Всъщност очаквах да направи това още докато танцувахме, но и сега ми хареса и определено се целуваше страхотно.

Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyПон Юни 27, 2011 6:47 pm

- Само за малко ? - попитах разочаровано и направих нацупена физиономия.
Отпих от питието си и си поръчах ново, тъй като свърши.
Бях изненадан от реакцията й, когато я целунах. Почти бях сигурен , че ще ме зашливи, но уви .. сгреших.
- Какво ще кажеш утре да дойдеш в къщи, за да закусваме , а после може и да репетираме в салона? - предложих й със лукава усмивка и разроших косата си с ръка. Щях да спечеля това момиче каквото и да ми струва, помислих си и прехапах едната си устна. Надявах се да приеме предложението ми.
Върнете се в началото Go down
Kaya Martinez
Flying dragon
Flying dragon
Kaya Martinez


Брой мнения : 17
Join date : 19.06.2011

Character sheet
Име на героя: Кая Мартинес
Възраст: 17
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyПон Юни 27, 2011 6:52 pm

Интересно предложение. Щеше да ми е доста интересно да репетирам с него беше доста добър поне такова впечатление ми беше направил когато го видях на едната репетиция преди няколко дни.
-А какво ще кажеш да отидем сега тъкмо ще ми покажеш домът ти. Може да гледаме някой филм и да се поопознаем. - леко се усмихнах. Надявах се да не остане с грешно впечатление. Нямах намерение да спя с него или каквото и да било поне не тази вечер. Въпреки, че повечето момчета, които познавах това щеше да е първото, което щеше да им искочи в главата.
-Разбира се, ако нямаш друга работа. - отпих отново от коктейла, който бях поръчала. Беше доста сладък, което не го очаквах , защото бармана ми беше казал съвсем друго нещо.
Върнете се в началото Go down
Чейс
Flying dragon
Flying dragon
Чейс


Брой мнения : 90
Join date : 26.06.2011
Age : 27

Character sheet
Име на героя: Чейс
Възраст: 19
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyПон Юни 27, 2011 7:04 pm

До колкото бях виждал Кая да танцува бях останал с много добро впечатление. Имаше си собствен стил, което ми допадаше.
- Да , разбира се. Да вървим. - усмихнах й се радостно.
Повечето на мое място щяха да си помислят, че ще спят с нея , но това нямаше да се случи. Поне не тази вечер, просто защото тя не беше от този тип момичета.
Повиках бармана и го помолих за сметката. Когато я донесе аз платих своята сметка , както и нейната.
- Без противоречия! - казах заповеднически и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Kaya Martinez
Flying dragon
Flying dragon
Kaya Martinez


Брой мнения : 17
Join date : 19.06.2011

Character sheet
Име на героя: Кая Мартинес
Възраст: 17
Стрийт денс група: Flaying dragons

Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" EmptyВто Юни 28, 2011 10:03 am


-Не ... - дори не можах да довърша изречението си. Чейс плати сметката въпреки, че това не ми хареса особено, но щях да му го върна така, че ...
След секунда вече бях взела нещата си.Без противоречия... Мразех когато някой правеше така най-вероятно, защото не позволявах да ме черпят или пък да ми плащат сметките. Смятах го за прекалено странно.Ама и аз бях с едни принципи, че чак човек не можеше да ме разбере.
-Тръгваме ли ?- засмях се леко и почти незабележимо и с бавна крачка тръгнахме към изхода на заведението. Отпред беше паркирана колата му. Качих се като Чейс ми отвори вратата. След няколко минути вече бяхме пред домът му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night"   Club "Night" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Club "Night"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Club "Tric"
» Disco club "Dark"
» Night bar "Catherine"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i just wanna see you strip;; :: Role Play zone (New York) :: Заведения :: Нощен живот-
Идете на: